Çengelköy satılık daire

Çengelköy satılık daire fiyatları ve Çengelköy konut projelerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Çengelköy satılık daire

Çengelköy; İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı, Vaniköy ile Beylerbeyi arasındaki semtidir. 1960’lı yıllarda çoğunlukla Çengelköy’de Rumlar yaşardı. Bu semte ilk olarak Protos Diskos adı verildi. 

Çengelköy’de ne zaman yaşam başladı?
Çengelköy’de yaşam 17.yy’da Lale Devri ile başladı.

Çengelköy satılık daireler!
Son zamanlarda kentsel dönüşüm projeleri ile beraber Çengelköy satılık daire fiyatlarında artışlar yaşandı. Marmaray’ın yapımı sayesinde Çengelköy satılık daireler yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı.

Çengelköy satılık daire fiyatları ortalama minimum 400 bin TL’den başlarken bu fiyat 1 milyon 500 bin TL’lere kadar çıkabiliyor. Çengelköy satılık daire olarak daha çok villa tipi projeler göze çarpıyor.

Çengelköy Konut Projeleri!

 

Çengelköy satılık daire

 

1.Çengelköy Park Evleri
Çengelköy Park Evleri Selimoğlu Group - Dosso Dossi - Demirland İnşaat tarafından 65 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Toplam 159 adet konutun yer aldığı Çengelköy Park Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor. Çengelköy Park Evleri satılık daire büyüklükleri 80 metrekare ile 595 metrekare arasında değişiyor. Çengelköy Park Evleri’nin 2015 yılsonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Çengelköy Park Evleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

 

Çengelköy satılık daire

 

2.Sultan Makamı
Sultan Makamı hemen teslim edilmekte olup, Delta Grup - Emiroğlu İnşaat - Çağdaş Yapı tarafından inşa ediliyor. 67 bin 428 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Sultan Makamı Evleri 79 adet bağımsız bölümden meydana geliyor. Daire ve villa tipinde konutların yer aldığı Sultan Makamı büyüklükleri 280 metrekare ile 1150 metrekare arasında değişiyor ve 4+2 ile 7+2 tiplerinde tasarlanıyor.

 

Proje Bilgisi: Köy