Çeşme Jardin Eden teslimleri 2016'da

Pana Yapı tarafından Çeşme'de inşa edilmekte olan Çeşme Jardin Eden projesi 2016 yıl sonunda tamamlanacak

Çeşme Jardin Eden teslimleri 2016'da

Geçen hafta içinde temelleri atılan Çeşme Jardin Eden projesinin, 2016 yılı içinde tamamlanması hedefleniyor. Pana Yapı imzasıyla hayata geçirilen proje, Çeşme'nin en büyük projesi olma özelliği taşıyor.

Çeşme Jardin Eden projesinde lansman öncesine özel fırsatlar
Çeşme'nin en güzel koylarından biri üzerinde inşa edilen Çeşme Jardin Eden'de lansmana özel ödeme olanağı hazırlayan Pana Yapı, projeyi yıl sonuna kadar tamamlamayı hedefliyor. Projede lansmana özel yüzde 25'lik indirim uygulanıyor.

Pana Yapı 2020 hedefine yürüyor... Ayrıntılar için tıklayın...

Çeşme Jardin Eden projesi ile ilgili bir açıklama yapan Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, lansman öncesi ön talep fırsatı ile yatırımcıya özel bir yaşamın kapılarını açtıklarını belirterek: "Pana Yapı, ‘Çeşme Jardin Eden’i, Çeşme’nin en büyük arazisi üzerinde geliştiriyor. 124 dönüm arsa üzerinde gerçekleştirilecek projede, eski Çeşme-İzmir evleri tekrar hayat bulacak. " dedi.

Çeşme Jardin Eden projesi
Çeşme'nin en güzel koylarından birinde inşa edilen Çeşme Jardin Eden bünyesinde 118 villa ve 6 konakta toplam 40 rezidans daire bulunacak. Projede ayrıca bir de apart otel yer alacak. Her bir villaya özel bahçe ve müstakil havuzlar içeren projede, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği çarşı, restoran ve cafelere de yer verilecek. Sosyal alan yatırımlarında da spa merkezi, fitness salonu, çocuk oyun bahçeleri ve gastronomi mutfağı gibi imkanlar içeren Çeşme Jardin Eden, 800 metre uzaklıkta ve ev sahiplerinin kullanımına açık bir plaj içeriyor. Proje, Ilıca Plajı'na ise 6 kilometrelik bir mesafede konumlanıyor. 
 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Çeşme Jardin Eden