Confetti 2015 koleksiyonu özellikleri

Confetti 2015 koleksiyonu özellikleri bir hayli dikkat çekici

Confetti 2015 koleksiyonu özellikleri

Confetti, duvardan duvara proje halılarıyla mimarların çözüm ortağı oluyor. Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekanlara ferahlık katan duvardan duvara proje halıları, güvenli, sağlıklı ve ergonomik kullanım alanı oluşturuyor.

Mimarlar özellikle tasarladıkları mekanlarda tercih ettikleri ürünlerin kullanışlı, uzun ömürlü ve modern olmasına özen gösteriyor. Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekanların mimari projelerinde tercih edilen Confetti, kütüphane, okul ve anaokulları gibi eğitim alanlarına da kullanım imkanı sağlıyor. Duvardan duvara proje halılarıyla başta mimarlara modern çözümler sunan Confetti, 2015 koleksiyonuyla mekanlarda tasarım ve şıklığı bir araya getiriyor.

Confetti'nin proje tasarım ekibi tarafından mekanlara özel olarak tasarlanan duvardan duvara proje halıları, özellikle kokuyu hapseden yapısıyla kalabalık mekanlar için kullanılıyor. Anti-alerjik, anti-statik ve anti-bakteriyel yapısıyla sağlıklı kullanım alanı sunan proje halılar, yanmazlık özelliği ile de kalabalık mekanlarda meydana gelebilecek kazalara karşı güvenli bir ortam sağlıyor.

Sizler de mekanlarınızda aşınmaz yapısıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanılabileceğiniz Confetti duvardan duvara proje halılarımızla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız www.confetticarpets.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Bilgisi: Koleksiyon