Cornerlife Mimaroba fiyatlar

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığıyla Mimaroba’da hayata geçirilen Cornerlife Mimaroba fiyatlar 175 bin TL’den başlıyor

Cornerlife Mimaroba fiyatlar

18 Ocak 2014 / emlakwebtv
Kasım 2013’te yaşamın başladığı Cornerlife Mimaroba, bölgenin en işlek caddelerinin kesiştiği köşebaşı konumuyla dikkat çekiyor. Cornerlife Mimaroba, Mimaroba’nın girişinde şık duruşuyla sizi karşılıyor. Böylece Cornerlife Mimaroba, bölgeye artı bir değer de kazandırıyor. Cornerlife Mimaroba 9 bin metrekare inşaat alanı içinde 4 bin metrekare oturum sunuyor. 7 katlı mimarisiyle ön plana çıkan proje 43 ticari birim ve 60 rezidanstan meydana geliyor. Toplamda 103 bağımsız bölümden oluşan Cornerlife Mimaroba’da daire seçenekleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak yer alıyor. 58 metrekareden başlayan daire büyüklükleri 215 metrekareye kadar uzanıyor. Projenin en küçük konut tipi olan 1+1 daireler 58 ila 83 metrekare aralığında tasarlandı. Cornerlife Mimaroba’da 2+1 daire seçeneği 130 ila 145 metrekareler aralığında tercih ediliyor. Ağırlıklı olarak geniş ailelerin tercih ettiği 3+1 daire tipinde ise metrekare aralıkları 168 ila 215 metrekare arasında değişiyor. Projede, doğa ile iç içe bir yaşam sürdürmek isteyenlere özel teras konseptli, deniz manzaralı daireler de yer alıyor. Satışlarına tüm hızıyla devam edilen Cornerlife Mimaroba’da daire fiyatları 175 bin TL’den başlıyor. İstanbul’un yeni kentleri arasında gösterilen Mimaroba’da konumlanan Cornerlife Mimaroba, aynı zamanda ‘Corner’ serisinin ilk üyesi olma özelliğini taşıyor. Öte yandan her dairenin kendine özel balkonunun olması, projeye yine artı değer katan unsurlar arasından yer alıyor.

Cornerlife Mimaroba konum ve sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor
Cornerlife Mimaroba, şehrin gürültüsü ve stresinden uzak konumunu, mimarisiyle perçinliyor. Projenin içinde yer alan 800 metrekarelik iç bahçesi sayesinde, daire sahipleri günün stresinden uzaklaşıyor. Kapalı mimarisiyle ön plana çıkan iç avlu, çocukların güvenli bir şekilde vakit geçirmeleri için de büyük önem taşıyor. Cornerlife Mimaroba, daire sakinlerine iç bahçesiyle doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Öte yandan projenin çatısında konumlandırılan havuz, Marmara Denizi’ne nazır yüzme ayrıcalığı sağlıyor. Her türlü teknik detayın düşünüldüğü Cornerlife Mimaroba, 7 gün 24 saat açık ve kapalı devre kamera sistemi, jeneratör, yangın ve duman sensorları gibi donanımlarıyla daire ve dükkân sahiplerine güven veriyor.

Dünya markaları Cornerlife Mimaroba’da buluşuyor
Dünya’nın en seçkin markalarını çatısının altında toplayan Cornerlife Mimaroba, bölgeye bu anlamda da büyük bir prestij katıyor. Projede, gıda zinciri mağazasından fast-food’a, ünlü kahve markasından yapı marketine, kuru temizlemeden bistro’ya, güzellik merkezinden restoranlara kadar sektörünün lideri markaların dükkanları yer alıyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği Cornerlife Mimaroba’da ticari birimler 45 ila 1950 metrekare arasında değişiyor. Bölgenin en geniş ticari birim seçeneklerinden birini sunan Cornerlife Mimaroba’da dükkanlar hem yatırımcısına hem de işletmecisine kazandırmaya devam ediyor. Projede ticari birimler 400 bin TL’den başlarken, kiralamalar ise 2 bin 500 TL’ seviyesinde seyrediyor.

Cornerlife Mimaroba daire tipi listesi:
Başlangıç Fiyatı: 175.000 TL.-
Daire Tipi Adedi Metrekare Aralığı
1+1 12 58 metrekare – 83 metrekare
2+1 27 130 metrekare – 145 metrekare
3+1 21 168 metrekare – 215 metrekare

Proje Bilgisi: Cornerlife Mimaroba