Çukurova Tower Kartal’da yükseliyor

Çukurova Tower Kartal’da Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Projeyi Satış ve Pazarlama Müdürü Nuray Yıldız emlakwebtv’ye anlattı

emlakwebtv / Havva Babaoğlu

Çukurova Tower Projesini öğrenebilir miyiz?

Çukurova Tower, Çukurova Gayrimekul’ün İstanbul Kartal’da gerçekleştirdiği ikinci projesidir. Rezidans özelliğine sahip girişle beraber toplam 36 kat ve 126 metre yüksekliğinde bir konut projesidir. Giriş katında dairelere yer verilmedi özellikle lobi ve resepsiyon hem daire sahiplerini hem de misafirleri karşılar. Aynı katta iki tane toplantı odası yer alıyor, kafeterya, site yönetim alanı ve kapalı çocuk oyun alanı mevcuttur. 1. kattan itibaren de stüdyo’dan 3+1’e, 43 metrekareden 169 metrekareye kadar dairelerimiz sıralanır.

Çukurova Tower fiyatları nelerdir?

Stüdyo ve 3+1’ler için 150 bin 800 bin geniş bir fiyat aralığı mevcut 9 farklı daire tipinde.

Çukurova Tower Kartal projesinden daha çok kimler satın alıyor satışlarınız ne durumda?

Şu an da satışlar iyi gidiyor. Kaba inşaat tamamlandı. Projeleri tercih edenler beyaz yakalı olarak adlandırdığımız kesim, avukatlar adliyeye yakın olduğu için, doktorlar, mühendisler tercih edebiliyor. Gerek İstanbul’dan gerek İstanbul dışından ve Avrupa’dan Türkler projemizden daire sahibi oldu şu ana kadar.

Diğer projeleri de göz önüne alırsak bölgeyi nasıl değerlendiriyorsunuz. Projenin avantajları nelerdir?

Projemizin avantajları, bölgedeki değişim göz önünde bulundurularak geliştirilmiş. İş ve ev yaşamını birleştirebiliyor.  Konut projesi ancak girişteki toplantı odaları, lobi, resepsiyon, konsiyaj hizmetleri ve ulaşım olarak da avantajlı bir yer de olması projenin değerini artırıyor. Yaşam kolaylığı sağlıyor. Kartal bölgesi gelişmekte olan bir bölge. Yatırım yapılan bir bölge. Gelecek için levent-maslak hattına benzeyen bir yapıya sahip olacağı öngörülüyor.

Çukurova Tower  ödeme planları nelerdir?

Projemizde ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Teslim tarihimiz yaklaşıyor. Banka kredileri faiz oranları avantajlı durumda. Düşük peşinatla ya da peşinatsız olarak sadece taksit ödeyerek Çukurova Tower projesinden konut sahibi olmak mümkün.

Rezidans özelliğine sahip olmasına rağmen yüzde 90’ı yeşil alan ve sosyal tesis olarak ayrıldı. Site sakinlerine ayrılmış bir park binanın otumundan daha yüksekte yer alıyor. Altında sosyal tesis klüp yer alıyor. Açık alanda 35 metre uzunluğunda yüzme havuzu, çocuk havuzu ve güneşlenme terası mevcut.

7 bin metrekarelik arazi üzerinde yüzde 90’ı yeşil alan ve sosyal tesis olarak ayrıldı. Daire sahiplerinin piknik yapabilecekleri bir park ve yan tarafında basketbol ve tenis sahası, koşu parkuru, çocuk oyun alanı.

Kapalı otoparka daire sahiplerine ayrıldı ve direk dairelere ulaşım mümkün.

Çukurova Tower nerede?

Çukurova Tower Kartal ulaşım olarak avantajlı bir noktada yer alıyor. Anadolu Yakası Kadıköy-Kartal metrosuna yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda E5 üzerinde yer almakta ve sahil yoluna ve TEM bağlantı yoluna oldukça yakın konumdadır. Da dairelerimizin yüzde 70’i Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahiptir.

 

Çukurova Tower İletişim: http://www.cukurovatower.com/

Adres :Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No:85 P:34873 
Kartal / İstanbul - Türkiye
Tel :0216 517 55 55
Fax :0216 517 55 00
E-mail :info@cukurovatower.com

 

 

 

 

Proje Bilgisi: Çukurova Tower