Dap Bumerang Ofis fiyatları ne kadar?

12 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Dap Bumerang Ofis fiyatları 403 bin TL'den başladı

Dap Bumerang Ofis fiyatları ne kadar?

16 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Dap Yapı tarafından Kağıthane’de hayat bulan Dap Bumerang Ofis projesi 80 adet bağımsız bölümden meydana geldi. 12 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Dap Bumerang Ofis projesinde bağımsız bölümler 68 metrekare ile 132 metrekare arasında değişen büyüklükte yer aldı.


Harf mimarisi kullanılarak “Z” harfinden ilham alındı. Dap Bumerang Ofis projesi bu şekilde tasarlandı. Geniş peyzaj alanlarının da bulunduğu Dap Bumerang Ofis; Bauhaus'a 1 dakika, E-5 yoluna 2 dakika, Adalet Sarayı'na 2 dakika, Büyükdere Caddesi'ne 4 dakika, Maslak'a 7 dakika ve Taksim'e 10 dakika mesafede yer aldı.


2015 yılı içinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan Dap Bumerang Ofis fiyatları da oldukça uygun ödeme planları ile ofis sahibi olmak isteyenlere sunuldu. Dap Bumerang Ofis fiyatları 403 bin TL’den başladı. Yüzde 30 peşinat ve geri kalan tutarda 30 ay vade imkanı sağlandı.


Dap Bumerang Ofis projesinin vermiş olduğu hizmetler ise şöyle: Fitness merkezi, otopark, güvenlik, restoran, kafeler ve concierge hizmetleri.
Dap Bumerang Ofis fiyatları 2014 yılı içinde güncellenerek ofis alıcılarına sunuldu. 5 yılda kendini amorti etmesi beklenen Dap Bumerang Ofis projesinde uygun ödeme planları da dikkat çekti.


Dap Bumerang Ofis fiyatları
Kağıthane’de konumlandırılan Dap Bumerang Ofis fiyatları 2014 yılı güncellemelerine göre 403 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Yüzde 30 peşinat ve 30 ay vade imkanı da ofis alıcılarına sunuldu.


DAP Bumerang Ofis İletişim
444 33 39

Proje Bilgisi: Dap Bumerang Ofis