Dap İ Ofis Çağlayan satışları devam ediyor

Dap İ Çağlayan projesi 2015 yılında teslim edilecek. Merkezi bir konumda yer alan Dap İ Ofis Çağlayan projesi satışları devam ediyor

Dap İ Ofis Çağlayan satışları devam ediyor

16 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Dap İ Ofis Çağlayan Adliyesi’ne yürüme mesafesinde konumlandırılmış olup, 58 adet ofis ve 14 adet dükkandan meydana gelmektedir. Dap İ Ofis 52-197 m2’lik 56 adet ofis alanı ile 43-129 m2 arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşmaktadır.


Dap İ Ofis Çağlayan projesi 2015 yılında teslim edilecek olup, ofis sahibi olmak isteyenlere de birçok kolaylık sağlamaktadır. Sağladığı kolaylıklardan biri Dap İ Ofis sahibi olmak isteyenler modüler ofis sisteminden faydalanabilecek.


Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere, Çağlayan Adliyesi’ne, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezi lokasyonlara oldukça kolay ve kısa mesafede konumlandırılan Dap İ Ofis Çağlayan TEM Bağlantı yolu üzerindedir.


400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Dap İ Ofis Çağlayan projesi için yüzde 30 peşinat ödendiği takdirde kalan ödeme tutarı 36 ay taksitlendiriliyor. Ayrıca sıfır faiz oranı uygulanıyor. Tüm bu imkanlar dışında da Dap İ Ofis Çağlayan özellikleri şöyle: 24 saat lobi / resepsiyon hizmeti, asistanlık hizmetleri, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları, konferans salonu, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı (İnternet + uydu yayını), iş dünyasının tanınan kafe ve restoranları, posta dağıtım merkezi, housekeeping hizmeti, çamaşır ve kuru temizleme, bilgisayar bakım ve onarımı, teknik servis, özel güvenlik sistemi (elektronik dedektörlü turnikeler), merkezi ya da müstakil ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi, vale parking ve kuaför.


DAP İ Ofis Çağlayan İletişim
444 33 39