Dap İ Ofis reklam içeriği nasıl oldu?

Dap İ Ofis, Çağlayan bölgesinde E-5'e yürüme mesafesinde konumlandırıldı. Metrekare birim fiyatı ise 2 bin 500 TL olarak açıklandı

Dap İ Ofis reklam içeriği nasıl oldu?

16 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Dap Yapı’nın Z Ofis ve Bumerang projelerinden sonra Kağıthane’de hayata geçirdiği projesi olan Dap İ Ofis, 58 adet ofis ve 14 adet dükkandan meydana geldi. 2015 yılı içinde teslim edilmesi planlanan Dap İ Ofis fiyatları ise metrekaresi 2 bin 500 TL şeklinde belirlendi.


8 katlı olarak inşa edilen Dap İ Ofis büyüklüğü 52-197 m2’lik 56 adet ofis alanı ile 43-129 m2 arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan meydana geldi. Eski fabrika alanının genişletildiği bölgede konumlandırıldı. Kentsel dönüşüm çalışmalarının yapıldığı alana oldukça yakın bir konumda yer aldı. Lokasyon olarak merkezi noktada bulunan Dap İ Ofis projesi; Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulundu. Ayrıca; Çağlayan Adliyesi’ne yürüme mesafesi, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi noktalara ise çok kısa sürede ulaşım imkanı sağlamış oldu.


Dap İ Ofis projesinin vermiş olduğu hizmetler şöyle: 24 saat lobi / resepsiyon hizmeti, asistanlık hizmetleri, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları, konferans salonu, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı (İnternet + uydu yayını), iş dünyasının tanınan kafe ve restoranları, posta dağıtım merkezi, housekeeping hizmeti, çamaşır ve kuru temizleme, bilgisayar bakım ve onarımı, teknik servis, özel güvenlik sistemi (elektronik dedektörlü turnikeler), merkezi ya da müstakil ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi, vale parking ve kuaför.


Dap İ Ofis projesinden ofis sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşinat ile bu amaçlarına kavuşabilir. Ayrıca kalan ödeme tutarı ise 36 ay sıfır faiz ile taksitlendirebilir. Dap İ Ofis projesinde modüler sistemle ofis birleştirme imkanı da alıcılara sunuluyor.


DAP İ Ofis İletişim bilgileri
444 33 39