DAP Vadisi'nde neler var?

DAP Vadisi'nde neler var? sorusunun cevabı ve projeleri haberimiz detayında yer alıyor

DAP Vadisi'nde neler var?

DAP Vadisi 932 adet ofisten meydana geliyor. 40 bin metrekare alan üzerinde yer alan DAP Vadisi büyüklükleri 21 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiyor. Eylül 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan DAP Vadisi metrekare birim kiralarının 18 ila 24 dolar olması bekleniyor.

DAP Vadisi'nde neler var?
Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis projeleriyle Çağlayan Bölgesini bir DAP Vadisi'ne dönüştüren DAP Yapı, bölgenin kentsel dönüşümünü de katkı sağlıyor.

DAP Vadisi projeleri!

1.Z Ofis
İstanbul Çağlayan'da yükselen Z Ofis projesinde kiralamalar başladı. Dap Yapı tarafından hayata geçirilen Dap Z Ofis projesinde özel gün organizasyonları, back office, özel kurye hizmeti, terzi, concierge hizmetleri, kuru temizleme, kuaför ve 7/24 özel asistan mevcut durumda. 14 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen projede ofislerin büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor.

2.İ Ofis
İ Ofis Kağıthane projesinde 69 adet bağımsız ünite yer alıyor. Dap İ Ofis Kağıthane projesinde 56 adet ofis, 13 adet ticari birim bulunuyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan İ Ofis'ten Çağlayan Adliyesi'ne yürüyerek gidilebiliyor.

3.Y Ofis
122 bağımsız bölüme sahip Y Ofis, 103 ofis ve 19 dükkandan oluşuyor. 9 katlı Y Ofis'te 2 otopark, 2 mağaza - ofis katı, 1 giriş katı, 4 ofis katı ve 4 toplantı odası yer alıyor. Dap Vadisi, Çağlayan'da şehir yaşamının tüm alanlarına temas edebilen bir noktada bulunuyor. Bu özelliğiyle şehrin her türlü imkânından faydalanmanızı sağlıyor. Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi Dap Vadisi'ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlereyse 5 – 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehrin hızına yetişmek isteyenler, yatırımlarını şehrin kalbinde yer alan Dap Vadisi ile değerlendiriyor.

4.A Ofis
61 ofis ve 12 dükkandan meydana gelen DAP A Ofis, sosyal alanları ve konumuyla dikkat çekiyor. Projede büyüklüğü 51-300 metrekarelik 61 adet ofis alanı ile 45-140 metrekare arasında değişen 12 adet dükkan bulunuyor.

5.S Ofis
40 bin metrekare alanda 932 bağımsız ofis bölümünden oluşan "DAP Vadisi"nin bir parçası olan DAP S Ofis projesi 184 ofisten oluşuyor. Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise 5-10 dakika uzaklıkta, yeni Metro hattı ise, projeye sadece 100 metre mesafede bulunuyor. DAP Yapı, bu projede hizmete sunduğu bedava ofis sistemiyle bir işletmenin, ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi binlerce metrekarelik alanları küçük bir katkı payı alarak ofis sahiplerinin kullanımına açıyor.

6.Bumerang Ofis
İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan'da inşa ediliyor. Dap Bumerang ofis projesi 12 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri 68 metrekare ile 132 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Dap Bumerang ofis projesi, Çağlayan'da Dap Z Ofis'in hemen yanında inşa ediliyor. Proje, Kâğıthane ve Taksim' 5 dakika, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak'a çok yakın mesafede yer alıyor.

 

"DAP Vadisi'nde neler var?" Başlıklı Haberin Galerisi

DAP Vadisi'nde neler var?

DAP Vadisi'nde neler var?

DAP Vadisi'nde neler var?

DAP Vadisi'nde neler var?

Proje Bilgisi: Dap Vadisi