Dareyn Bakırköy Projesi İstanbul’un merkezinde

Güvenilir İnşaat tarafından İstanbul Bakırköy'de 5 katlı, iç avlulu tek blok olarak tasarlanan Dareyn Projesi hızla yükseliyor

Dareyn Bakırköy Projesi İstanbul’un merkezinde

11 Aralık 2013 / emlakwebtv
İstanbul’un en son, modern konut projelerinden biri Bakırköy’de vücut buluyor. Dareyn Bakırköy Projesi, Bakırköy Zuhuratbaba Caddesi üzerinde, ilçenin en son büyük arsası üzerindeki merkezi konumu ile yükseliyor.
Dareyn Bakırköy, 17.000 metrekarelik alanın 8.500 metrekaresi üzerinde, Yüksek Mimar Murat Kader tarafından 5 katlı, iç avlulu tek blok olarak tasarlandı. Projenin yapımını ise Güvenilir İnşaat üstleniyor.
Projede 214 adet daire ve Zuhuratbaba Caddesi cepheli 3.000 metrekare ticari alan bulunuyor. Bahçe teraslı, teraslı ve balkonlu olmak üzere 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire planları sunuluyor. 53 metrekare ile 390 metrekare aralığındaki daireler çeşitli planlarla tasarlandı.

Dareyn Projesi’nde 300 araçlık kapalı otoparka yer veriliyor. Yine daire tipine göre otopark katlarında her daire için minimum 6 metrekare depo alanları sunuluyor.
Binanın geniş iç avlusunda çocuk oyun alanları ve site sakinlerinin kullanımına açık oturma ve peyzaj alanları da var. Sosyal tesisler, yarı olimpik yüzme havuzu, fitness center, sauna ve hamam, buhar odası projede sunulan sosyal olanaklar arasında yer alıyor.

30 ay taksit 0 faiz fırsatı için acele etmek gerek
Bugüne kadar konutların yüzde 20’sinin satıldığı projede, lansman dönemi için cazip bir kampanya da düzenleniyor. Kampanya süresince yüzde 50’si peşin, kalanı için 30 ay taksit 0 faiz fırsatı sunuluyor.
Dareyn Bakırköy Projesi’nde konutların teslim tarihi ile Mayıs 2016.

Proje Bilgisi: Köy