Design Soul, 2014’e yeniliklerle merhaba diyor

Sektöründe bir ilk olan Filli Boya Design Soul Dergisi, dopdolu içeriği, birbirinden renkli konuları ve konuklarıyla 2014’e merhaba diyor

Design Soul, 2014’e yeniliklerle merhaba diyor

06 Ocak 2014 / emlakwebtv
Geçtiğimiz yıl 200 bine yakın indirilme rakamına ulaşarak tabletlerde yerini alan Design Soul dijital dergisi, 2014’te de renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarmaya devam ediyor.

Design Soul; yeni yılda da tabletlerde
Filli Boya’nın dijital dünyaya sunduğu öncü ve yenilikçi dergisi Design Soul; stil sahibi evler, yeme-içme, sinema, müzik, lifestyle trendler, en son teknoloji ürünleri ve kapsamlı konularıyla yeni yılda da tabletlerinizde.

Renkli anlar yarışması Design Soul’da
Filli Boya’nın kazananların isimlerini ve fotoğraflarını Design Soul’da yayınlayacağı “Renkli Anlar Instagram Yarışması”, kullanıcılarına birbirinden renkli hediyelere sahip olma şansı sunuyor. #Renklianlar etiketiyle Filli Boya facebook sayfası ve Intagram üzerinden yarışmaya katılan kullanıcılar, Samsung Galaxy S3 ve Filli Boya’dan diledikleri renkte boyaya sahip olma fırsatı yakalıyor.

Zengin içerikler, renkli konuklar
Design Soul’un bu sayısında; yazar Ahmet Ümit, sanatçı Seyyal Taner, mimar ve tasarımcı Nazar Sigaher ve usta fotoğrafçı-gazeteci Sebati Karakurt, çok özel ve hoş sohbetleriyle edebiyat, tasarım ve fotoğraf konusunda sizler için bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

En özel yerlerin bilinmeyen yönleriyle gezi rehberi
Yaşama dair zengin bir içeriğe sahip Design Soul’un yeni yıl sayısında; kafelerinden, çarşısına, taraftarından, balıkçısına İstanbul’un en samimi semtlerinden Kadıköy’de bir gezinti sizleri bekliyor. Zamansız bir yolculuk için Anadolu coğrafyasının uzak illerinden Kars’ın en bilinmeyen yönlerinin izini sürüyor. Yurtdışı seyahati müdavimlerini bu sayıda Finlandiya & Lapland’da kuzey ışıklarının altında muazzam bir deneyim bekliyor.

Yaşama dair her şey
Yaşama dair her alandan içerikler sunan Design Soul, yeme-içme ve teknoloji tutkunlarını da unutmadı. Bu sayıda da Şef İbrahim Kotok'un birbirinden özel tarifleri, sofralara lezzet katmaya devam ediyor. Teknoloji sayfalarında ise dünyada büyük ilgi gören 3D Printerlar hakkında her şeyi bu sayıda bulabilirsiniz. Ayrıca arkeoloji sayfalarında Beşiktaş Deniz Müzesi kapılarını Design Soul’da sizlere açıyor. .