Devri Tatil Akçakoca nerede?

Devri Tatil Akçakoca nerede? sorusunun cevabı ve tüm bilgilere haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Devri Tatil Akçakoca nerede?

Devri Tatil Akçakoca nerede? Sorusuna değinmeden önce birtakım bilgiler paylaşalım. Sky Tower projesi tarafından ortaya çıkan Devri Tatil, Devri Mülk mantığı ile işliyor. Devri Tatil Akçakoca E7 Grup tarafından yapılıyor.

E7 Grup Sky Tower Devri Tatil Akçakoca projesini satışa sunuyor. Devri Tatil Akçakoca'da yer alıyor. Devri Tatil Akçakoca uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor. 69 milyon dolarlık yatırım değeriyle Karadeniz'in en büyük turizm tesisi konumunda bulunan beş yıldızlı Sky Tower Hotel, "Devr-i Tatil" adını verdiği projesi ile çok erken rezervasyon fırsatlarını tatil severlere sunuyor. Devre mülk sistemine göre kısa vadeli ve sahip olduğu çeşitli kategoriler ile misafirlerine kaliteli hizmet sunma amacı taşıyan Devr-i Tatil projesi helal turizmin ayrıcalıklarıyla hizmet veriyor.

Devri Tatil Akçakoca fiyatları
Devri Tatil Düzce 6 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 24 ay kredi kartsız taksit imkanları ile 6 yıl boyunca kırmızı, mavi, sarı ve beyaz olarak belirlenen dönemlerde S.P.A tesisi, Thalasso Terapi (deniz suyu tedavisi),açık büfe yemek, bay ve bayanlara özel açık ve kapalı havuzları ile her şey dahil tatil olanakları sunuyor.

Devri Tatil Akçakoca nerede?
E7 Grup tarafından hayata geçirilen Sky Tower Düzce Akçakoca'da yer alıyor.

Devri Tatil Akçakoca adres bilgileri: alı Mahallesi, İnönü Cad, Ceneviz Sk No:2 Akçakoca / Düzce, TÜRKİYE

Devri Tatil Akçakoca iletişim bilgileri
Telefon : 444 7 759
Faks : +90 380 611 67 59
Spa : +90 380 611 85 85
Eposta : info@skytowerhotel.com