DKY Cadde Suadiye 12 projesinde ön talep toplanıyor!

DKY İnşaat'ın hayata geçireceği Kadıköy projelerinden olan DKY Cadde Suadiye 12 projesinde ön talep toplanmaya başladı

DKY Cadde Suadiye 12 projesinde ön talep toplanıyor!

DKY İnşaat'ın hayata geçireceği Kadıköy projelerinden olan DKY Cadde Suadiye 12 projesinde ön talep toplanmaya başladı. Suadiye Tren İstasyonu'nun yanında, Bağdat Caddesinin üst kısmında yükselecek olan proje butik bir rezidans projesi olarak hayata geçecek. 

Bin metrekare arsa alanına sahip olan DKY Cadde Suadiye projesinde 12 adet daireye yer verilecek. Tamamı 2+1 dairelerden oluşacak olan proje Bağdat Caddesi'ndeki konumuna uyumlu olarka lüks ve modern bir konseptte inşa edilecek. 

Suadiye Kavisli Sokak'ta yükselecek olan DKY Cadde Suadiye 12 fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin yer aldığı DKY Cadde Suadiye 12 projesi detaylarının lansmanda açıklanması bekleniyor. 

DKY İnşaat'ın Kartal'dan sonra Kadıköy'de hayata geçireceği 3 yeni proje için ön talep çalışmaları devam ediyor. Projelerin isimleri, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Erenköy 86 olarak belirlendi. 

DKY Cadde Göztepe 05 Projesi Detayları 

DKY İnşaat'ın 3 yeni projesinin avantajlı fiyatlarından yararlanmak ve bilgi sahibi olmak isteyenler internet sitesinde ön talep formu doldurabiliyor. Lansman tarihi henüz açıklanmayan DKY Cadde Suadiye 12 teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Tamamı 3+1 daireden oluşacak olan projede 3+1A daire alanları 89,60 metrekare, 3+1B daire alanları 88,75 metrekare, 3+1C alanları ise 63,75 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Cadde Suadiye 12