DKY Kartal'ın lansmanı yapıldı

DKY İnşaat'ın Kartal'da hayata geçirdiği 'DKY Kartal' Projesi 331 konuttan oluşuyor. Konutların her biri Adalar manzarası görecek şekilde tasarlanıyor

DKY Kartal'ın lansmanı yapıldı

DKY İnşaat'ın Kartal'da hayata geçirdiği 'DKY Kartal' Projesi 331 konuttan oluşuyor. Konutların her birinin Adalar manzarası görecek şekilde tasarlandığı projede daire tipleri 2+1,5, 3+1,5, 4+1,5, 5+1,5'e kadar değişecek. 

220 milyon dolarlık dev proje
DKY İnşaat'ın hayata geçirdiği dev projenin lansmanına DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya, Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Dumankaya ve DKY İnşaat Genel Müdürü Tevfik Türel katıldı. 220 milyon dolara mal olan proje, toplam 21 bin 600 metrekare üzerinde yükselecek. 

DKY Kartal Projesi

1 yerine 1.5 salon
DKY Kartal projesinin sektöre getireceği yenilikler arasında 1 yerine '1,5 salon' kavramı en başta yer alıyor. Projede tüm dairelerde salonlara ilave 5-7 metrekare büyüklüğünde kullanım alanı kazandıracak balkonlar İstanbul'da özlenen balkon keyfini geri getiriyor. Dairelerin balkonları yazın açılıp kışın ise kapanarak, yeni nesil ev anlayışlı fonksiyonel ev modellerini Kartal'a taşıyor.

Otopark sorunu olmayan proje
DKY Kartal'ın sadece iç yaşam alanlarında değil, tüm site hayatına da yeni yaklaşımlar ve pratik çözümler getirdiğini belirten DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya ise, Proje hakkında şu detayların altını çizdi: "DKY Kartal, 220 milyon dolar yatırım ile 21 bin 600 metrekare arazi üzerine inşa edilecek. Projenin tamamında Adalar manzarası sunan balkonlu, 2+1,5'dan, 6+1,5'a kadar 331 konut bulunuyor. Proje'de konut alanlarının yanı sıra 23 bin metrekarelik ofis bloğu da yer alıyor. Ayrıca, 7 dönümlük yaşam parkında, DKY Kartal'ın tam kalbinde, yeşilin her tonunun görülebileceği çiçek bahçeleri, ağaçlar, yemyeşil çimenler, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurları, açık ve kapalı kullanımlı havuzlar ve fitness center DKY Kartal sakinlerine özel olacak. 3+1.5 ve üstü daireler için 2 araçlık otopark imkânı sunacağız. Böylece otopark sorunu olmayan bir proje hedefliyoruz. DKY Kartal'da konut, ofis ve yaşam parkının altında, 7 bin 500 metrekare alanda, Metro Gross Market başta olmak üzere mağazalar yer alıyor. Kartal'ın en kolay ulaşım noktasında, D-100 ve çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde Kartal Metrosu'na 200 metre yürüme mesafesinde benzersiz bir proje sunuyoruz. Yanı başında yeniden inşa edilecek AVM ve Kültür Merkezi ile, yatırımcısına ve ev sahiplerine kullandıkça değerlenen alanlar inşa ediyoruz."

Metrekaresi 3 bin 900 lira
Lansmana özel fiyatlarla projeyi satışa sunduklarını de belirten Ömer Dumankaya, DKY Kartal'ın daire fiyatları hakkında şunları söyledi: "Metrekare fiyatımız 3 bin 900 liradan ve 2+1,5 dairelerimiz 385 bin liradan başlıyor. Peşinde yüzde 10 indirim ve yüzde 25 peşin, 24 ay vade farksız taksitle ödeme imkanı da sunuyoruz" diyerek, "Ayrıca %5 peşinat ile kredi imkanlarımız da bulunmakta" diye ekledi. 

"DKY Kartal'ın lansmanı yapıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

DKY Kartal'ın lansmanı yapıldı

DKY Kartal'ın lansmanı yapıldı

DKY Kartal'ın lansmanı yapıldı

Proje Bilgisi: Dky Kartal