DKY Kartal MIPIM'de

DYK İnşaat, DKY Kartal projesini MIPIM'de tanıttı

DKY Kartal MIPIM'de

DYK İnşaat, DKY Kartal projesini MIPIM'de tanıttı. Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak nitelenen ve bu yıl 26'ncısı düzenlenen MIPIM, yarın kapılarını açıyor. Fransa Cannes'da gerçekleştirilecek fuarda Türkiye pavilyonu bugün açıldı. 

Fuarda yer alan DKY İnşaat, DKY Kartal projesini ilk kez MIPIM'de görücüye çıkardı. 25 Mart'ta İstanbul'da lansmanı yapılacak olan projede 327 adet konut yer alıyor. 220 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan DKY Kartal projesi aile sitesi olacak şekilde tasarlandı. Proje ofis alanları ayrı bir noktada olacak şekilde tasarlanıyor. 

Metro Cash&Carry mağazasının yer alacağı DKY Kartal projesi 21 bin 696 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. DKY Kartal 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. 

Ruhsat aşamasında olan Kağıthane projesinden de bahseden DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya lansmanı bu ay düzenlenecek Kağıthane projesinde 200 adet civarında konutun yer aldığını söyledi. Ali Dumankaya, Kartal ve Kağıthane projelerinin seçin öncesi, Çeliktepe ve Sultanbeyli projelerinin seçin sonrası, 240 dönüm arazi üzerine kurulacak olan Yenisahra projesinin ise 2016 yılında başlayacağını belirtti. 

"DKY Kartal MIPIM'de" Başlıklı Haberin Galerisi

DKY Kartal MIPIM'de

DKY Kartal MIPIM'de

DKY Kartal MIPIM'de

Proje Bilgisi: Dky Kartal