Doğtaş'a İSMOB'dan 4 ödül

Doğtaş, Türkiye'nin en önemli mobilya buluşmalarından biri olan İSMOB'da 4 farklı kategoride ödülle buluştu

Doğtaş'a İSMOB'dan 4 ödül

1.000 metrekarelik standıyla Türkiye'nin en önemli mobilya etkinliklerinden biri olarak kabul edilen İSMOB'a katılan Doğtaş, İSMOB Tasarım Yarışması'nın en önemli ödüllerinden biri olan En İyi Stand ödülünü almaya hak kazandı. 

Doğtaş İSMOB'dan 4 ödül
İSMOB kapsamında düzenlenen yarışma kapsamında "En İyi Stand" ödülünün yanı sıra Yemek Odası Kategorisi'nde Nora Yemek Odası ile birincilik ödülü kazanan Doğtaş, ayrıca Marsala Salon Takımı ile Oturma Odası kategorisinde ikinci, Nora Yatak Odası ile de Yatak Odası kategorisinde üçüncülük ödülü kazandı.

 

Doğtaş'a İSMOB'dan ödül

 

CNR IMOB Mobilya Fuarı ne zaman başlayacak? Öğrenmek için tıklayın...

Çok değerli ödüller Doğtaş'a gitti
Ödüllerle ilgili olarak bir açıklama yapan Doğtaş Kelebek CEO'su Hulusi Acar, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonuna yönelik büyük bir ilgiyle karşılaştırlarını ve en ince detayına kadar düşünülen stand tasarımıyla da çok değerli bir ödüle sahip olduklarını vurguladı. Başta tasarım ekibi olmak üzere, tüm ekibe teşekkür eden Acar:

"Müşterilerimizi işin merkezine alarak yaptığımız yatırımlar, öncü çalışmalarımız, özel tasarım ürünlerimiz ve yenilikçi perakende anlayışımızla 2016, yeni başarılara imza atacağımız, büyüme hedefimize önemli katkı sağlayacak bir yıl olacak." ifadelerini kullandı.

Doğtaş Tasarım Müdürü Burak Gürmeriç de, tasarım ve Ar-Ge ekimiyle ciddi araştırma ve çalışmalar yürüttüklerini vurgulayarak, 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile sezona iddialı bir biçimde hazırlandıklarını vurguladı. Gürmeriç, koleksiyonlarda zanaatkar dokunuşları estetik bir bakış açısıyla yorumladıklarını vurgulayarak:

"Nora serisinde Kuzey Avrupa rüzgarlarının taşıdığı yalın bir tasarım anlayışını hakim kıldık. Marsala serisi ise adını, Güney Akdeniz’in gün batımından alıyor. Marsala rengi önümüzdeki dönemde moda dünyasını etkilemeye devam edecek..." dedi. 

Firma Bilgisi: doğtaş