Dream Life Konutları Ümraniye

Dream Life Konutları Ümraniye'de 2 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor

Dream Life Konutları Ümraniye

Dream Life Konutları Ümraniye'de yer alıyor. 2 bin metrekare alan üzerinde yer alan Deram Life Konutları'nda 30 kontu bulunuyor. Dream Life Ümraniye satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. Dubleks dairelerin de yer aldığı Dream Life Konutları Ümraniye'de 3+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Dream Life Konutları Ümraniye projesi 2 blok şeklinde tasarlanıyor. 4 ve 9 katlı bir şekilde yükselen Dream Life Konutları Ümraniye projesi Haziran'da teslim edilmeye başlamış olup, sosyal donarılarıyla dikkat çekiyor.

Dream Life Koutları Ümraniye özellikleri
Dream Life Konutları Ümraniye özellikleri arasında çocuklar için oyun alanları, yeşil bir örtüye bürünen parklar, 7/24 güvenlik sistemi, merkezi uydu sistemi, yürüyüşler için güzergah parkurları bulunmaktadır. Her konuta alarmlı sistem konulmuştur. Kombi ve ankastre özellikleri de mevcuttur. Beton olarak ise C25 kategorisinde kalitesi kullanılmıştır.

Deprem açısından gerekli mevzuat ve dayanıklılığa sahiptir. Yapı denetimi de tamamlanmış olan dairelerde izolasyon işleri en iyi kaliteye bakılarak tamamlanmıştır.

Dream Life Konutları Ümraniye nerede?
Dream Life konforla son teknolojiyi esas alan mimari yapının buluştuğu bir konsept olarak gayrimenkul yatırımcılarının ilgisine sunulmuştur. Konum olarak ise İstanbul Ümraniye/Şerifali bölgesindedir. Kiralama açısından da yatırıma elverişli bir bölgedir. İster normal ara kat daireli, isterseniz dubleks olarak 180 metre karelik konutlardan tercih yapabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Dream Life Konutları