Dreamlife Konutları fiyatları 185 bin TL'den başlıyor

İnt.Avrasya ve Reform İnşaat tarafından hayata geçirilen Dreamlife Konutları fiyatları 185 bin TL'den başlıyor

Dreamlife Konutları fiyatları 185 bin TL'den başlıyor

İnt. Avrasya ve Reform İnşaat tarafından hayata geçirilen Dreamlife Konutları fiyatları 185 bin TL'den başlıyor. Şubat ayı boyunca lansman dönemine özel fiyatlarla satışa sunulan Dreamlife Konutları kısa süre içinde yüzde 60 ön talep topladı. 

İnt.Avrasya Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye bağlantısına çok yakın mesafedeki projenin, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut arayışında olan müşteri grubuna hitap ettiğini söyledi. 1+1, 2+1 ve 3+1 normal kat daireler ile farklı büyüklükte bahçe ve çatı dublexlerinin yer aldığı Dreamlife Konutları Çekmeköy'de dairelerin ortalama metrekare fiyatı 3 bin TL'yi buluyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni yatırım gözdesi Çekmeköy Alemdağ mevkiinde, hem orman ile içiçe hem de şehir merkezine ve ana artellere erişimin çok kolay olduğu bir bölgede konumlanıyor. İçerisinde; kapalı otopark, açık yüzme havuzu, spor sahaları, çocuk oyun alanları yer alan Dreamlife Konutları Çekmeköy'ün daire teslimleri ise 2016 yılı sonunda planlanıyor.