Dumankaya Adres Sancaktepe ön ödeme!

Şu an yalnızca 180 adet dairesi satışa açılan Dumankaya Adres Sancaktepe'ye yaklaşık 2 bin 400 ön talep geldi. Firma yoğun talep karşısında ön ödeme şartı koydu

Dumankaya Adres Sancaktepe ön ödeme!

Dumankaya İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nda hayata geçirilecek olan Dumankaya Adres Sancaktepe için web sitesi üzerinden ön talep toplanıyor. Yalnızca 180 dairesi satışa açılan projeye şu ana kadar yaklaşık 2 bin 400 talep geldi.

Yoğun bir taleple karşı karşıya kalan Dumankaya İnşaat, Dumankaya Adres Sancaktepe için 1.000 TL tutarında bir ön ödeme almaya karar verdi. Henüz tanıtımı yapılmayan projenin detayları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Ön ödeme yapan müşteriler 15 gün içerisinde daire seçimi için satış ofisine gidecek, eğer daireyi satın almaktan vazgeçerse verdiği 1.000 TL'lik kaparo kendisine geri iade edilecek.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü bağlantı yollarına 1 kilometre mesafede olan Dumankaya Adres Sancaktepe; Kent Hastanesi'ne 2 kilometre, metroya 1 kilometre ve Marmaray'a 15 kilometre uzaklıkta.

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Adres Sancaktepe