Dumankaya Gebze Çayırova projesi!

Dumankaya İnşaat, Gebze Çayırova projesi için web sitesi üzerinden ön talep toplama devam ediyor

Dumankaya Gebze Çayırova projesi!

Dumankaya İnşaat, Kocaeli'nin en değerli bölgesi olan Gebze Çayırova'da yeni bir yaşam alanı inşa etmeye hazırlanıyor. Şu an web sitesi üzerinden ön talep toplanan projenin yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.

142 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak olan Dumankaya Gebze Çayırova projesi Dumankaya İnşaat'ın bugüne kadar inşa ettiği en büyük proje olma özelliği taşıyor. Projede toplam 4 bin 500 adet daireye yer veriliyor.

3 etaplık bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumankaya Gebze Çayırova projesi, 1 milyar TL'lik yatırım bedeli ile hayat buluyor. Proje tamamlandığında bütün bölgenin çehresinin değişmesi hedefleniyor.

Dumankaya Gebze Çayırova projesinin yakınında Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Park (Formula), Viaport AVM, Atlantis AVM, Neomarin AVM, Pendora AVM ve Metro gibi alışveriş merkezleri ve Viaport Otel bulunuyor.

Ayrıca Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Koç Lisesi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi ve Tübitak da bu bölge içerisinde yer alıyor.

Proje ile ilgili bilgi veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, "Gebze'de hayata geçirdiğimiz proje, Türkiye'de inşa edilmiş dev konut projeleri arasında en iddialılardan biri olacak. Dumankaya İnşaat olarak yapacağımız 1 milyar lira yatırım değeri ile 20 bin kişiye çok özel bir yaşam ve yatırım alanı sunacağız. Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında keyifli yaşam alanları bulunan ve çocukların sosyalleşerek güvenli bir şekilde büyüyebileceği bir ortam oluşturacak olan proje bütün bölgenin çehresini değiştirecek" dedi.