DUMANKAYA MİKS’İN TİCARİ ALANLARI İHALEYE ÇIKIYOR

Dumankaya İnşaat’ın, Halkalı Atakent bölgesinde Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirdiği projesi Dumankaya Miks’te kalan 37 ticari alan için ihaleye çıkılıyor.

DUMANKAYA MİKS’İN TİCARİ ALANLARI İHALEYE ÇIKIYOR

19 Mart 2015 / Posta Gazetesi 

Dumankaya İnşaat'ın, Halkalı Atakent bölgesinde Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirdiği projesi Dumankaya Miks'te kalan 37 ticari alan için ihaleye çıkılıyor. 21 Mart 2015 tarihinde yapılacak ihale, Miks proje alanında gerçekleştirilecek.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Dumankaya Miks'in ticari alanları ve ihale süreci ile ilgili konuştu. Projedeki ticari alanların, canlı ve dinamik bir ticari hareketliliğe ev sahipliği yapacaklarını belirten Uğur Dumankaya, "Bu bölgede yaşayan nüfusun tamamının hizmetinde olacak olan ticari alanların satışını 21 Mart olarak belirlediğimiz ihale süreci ile tamamlamayı planlıyoruz. Bu bölgede yatırım yapmayı planlayanlar için bu ihale Dumankaya Miks adına son fırsat olacak. Ticari alanların tesliminden sonra yani bu yılın ikinci yarısından itibaren ise Dumankaya Miks'in bölgeye kattığı canlılığı etkin bir şekilde görmeye başlayacağız" dedi.

Ulaşım avantajı
Atakent'te önemli bir ticari merkez olması hedeflenen Dumankaya Miks, TEM otoyolunun yanı başındaki konumu ve ulaşım arterlerine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Yanı sıra proje, Türkiye'nin önemli büyük fuar ve eğlence alanı Temapark ile Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ve metro durağının yanı başında yer alıyor. Ayrıca Atatürk Havalimanı ve Marmaray gibi bölgenin önemli ulaşım alanlarına da yakın mesafede.

Ticari alanların teslimlerinin ihale tarihinden kısa bir süre sonra yapılacağı Dumankaya Miks'te kafelerden restoranlara, giyim mağazalarından güzellik merkezine, eczanelerden dev market alanlarına, bankalara ve fastfood zincirleri için kullanılabilecek mağazalara kadar birçok yatırım alternatifi mevcut.

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks