Dumankaya Miks satılık dükkan

Dumankaya Miks satılık dükkan ihalesi 21 Mart'ta gerçekleşecek

Dumankaya Miks satılık dükkan

Dumankaya Miks satılık dükkanlar 30 dönüm alan üzerinde hayata geçiriliyor. Dumankaya Miks'te satılık dükkan dışında projesinde 657 adet daire bulunuyor. Dumankaya Miks satılık dükkanlar toplam 72 adet olup, özellikleriyle dikkat çekiyor.

Dumankaya Miks projesi Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Dumankaya Miks projesi 2 rezidans bloğundan meydana geliyor. Dumankaya Miks stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireleri konut sahiplerine sunuyor. Dumankaya Miks projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Dumankaya Miks satılık daire sahiplerine bünyesinde banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, mağazalar ve home ofis gibi imkanlar sunuyor. Dumankaya Miks daire sahipleri için catering, ev temizliği, sağlık hizmetleri gibi rezidans hizmetleri veriyor.

Dumankaya Miks satılık dükkan ihalesi
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat'ın, Halkalı Atakent Bölgesinde TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş işbirliği ile hayata geçirdiği projesi Dumankaya Miks'te kalan 37 ticari alan 21 Mart 2015 tarihinde Saat 11.00'da Miks proje alanında gerçekleştirilecek ihale ile satışa sunulacak.

Dumankaya Miks satılık dükkan nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dumankaya Miks Halkalı Atakent Mahallesi'nde yer alıyor.

Dumankaya Miks adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL

Dumankaya Miks iletişim bilgileri
Tel: 0212 697 00 66 Fax: 0212 697 00 74

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks