Dumankaya Miks teslim tarihi ne zaman?

Halkalı Atakent projesi olan Dumankaya Miks 2014 yılında teslim edilmesi planlandı. Projede satışlar 183 bin TL'den başladı

Dumankaya Miks teslim tarihi ne zaman?

15 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
TOKİ ve Emlak Konut GYO ortaklığı ile Halkalı’da hayat bulan Dumankaya Miks projesi 30 bin metrekare inşaat alanı üzerine konumlandırıldı. 657 adet konuttan meydana gelen projede ; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer verildi. Bu dairelerin büyüklükleri ise 76 metrekare ile 200 metrekare arasında değişti. 2014 yılı içinde teslim edilmesi planlanan Dumankaya Miks projesinde resepsiyon, havaalanı transferi, uçak / otel rezervasyonu, uçak bileti, uçak organizasyonu, özel tur organizasyonları, oto kiralama, davet organizasyon, çiçek gönderimi, özel şoför, abonelik işlemleri (doğalgaz, elektrik, su, vb) acil ambulans, 7/24 tıbbi danışmanlık, kuru temizleme (terzi / lostra) temizlik organizasyonu, cam ve çilingir, tadilat ve tamirat, rezervasyonlar, organizasyonlar ve kurye hizmetleri konut sahiplerine sunuldu.


Dumankaya Miks teslim tarihi olarak 2014 Aralık ayı belirlendi. Satışların devam ettiği projede son güncel fiyatlar ise 183 bin TL’den başlangıç gösterdi. TEM Bağlantı Yolu’na çok yakın mesafede konumlandırılan Dumankaya Miks; Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Atatürk Havalimanı’na, Metro ve Marmaray’a oldukça yakın konumda yer aldı.


Dumankaya Miks projesinde yer alan daire büyüklükleri ise şu şekilde tasarlandı:
Stüdyo Daireler 39 m2 – 41 m2
1+1 Daireler 56 m2 – 135 m2
2+1 Daireler 97 m2 – 99 m2


Dumankaya Miks Akıllı Ev Teknolojisi
Dumankaya Miks projesi kapsamında yer alan dairelerin hepsinde akıllı ev teknolojisi kullanıldı. Buna göre; dairelerde dokunmatik uygulamalara yer verildi. Evin sıcaklığı dışarıdayken ayarlanabiliyor, perdeler açılıp kapanabiliyor ayrıca evin içini dışarıdayken 7/24 kamera sistemi ile görebiliyorsunuz.


Enerji tasarrufu için de birçok uygulanın bulunduğu Dumankaya Miks teslim tarihi ise en çok merak edilenler arasında yer aldı. Yapılan açıklamalara göre 2014 yılı içinde konutların teslim edileceği bilgisi verildi. 2 bin 787 TL’den başlayan taksitlerle Dumankaya Miks projesinden ev sahibi olabilme imkanı tanındı.


Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Dumankaya Miks teslim tarihine kadar ödemeler bitmiş olacak şekilde ayarlandı. 1+0'lar 183 bin lira, 1+1'ler 232 bin lira ve 2+1'ler 326 bin liradan başladı. Ayrıca 36 aydan 120 aya kadar banka kredisi ile taksit imkanı sağlandı.

Dumankaya Miks ulaşım
İstanbul Avrupa Yakası Atakent Mahallesi’nde inşa edilen Dumankaya Miks projesine ulaşım da oldukça kolay. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Atatürk Havalimanı’na, Metro ve Marmaray’a oldukça yakın konumda bulunan proje; TEM bağlantı yoluna da çok kısa mesafede konumlandırıldı.


E-5 üzerinden
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü yada Aksaray istikametine doğru giderken Havalanı kavşağından Basın Ekspres yoluna girilir. Basın Ekspres yolu üzerindeki güneşli-Halkalı kavşağından, Halkalı istikametine dönülür. Hiç bir yere sapmadan Halkalı tabelaları takip edilerek yaklaşık 3 kilometre sonra Halkalı Meydan'a gelinir.


Halkalı Meydan kavşağından sağa yada sola sapmadan aşağı doğru inilir. Yaklaşık 2 kilometre sonra tekrar kavşağa ulaşılır. Kavşağa girmeden sağdan Atakent 2. 3. Kısım tabelasından (4. cadde) sapa dönülür. TOKİ Menekşe Evleri arasından geçilerek devam edilir. Yaklaşık 100-150 metre sonra bir kavşağa daha gelinir bu kavşaktan yine Atakent 2. 3 Kısım tabelası takip edilerek sola dönülür. Soyak Olympiakent C kapısının önünden U dönüşü yapılarak yolun geliş istikametine dönülür. Yaklaşık 50 metre sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

TEM üzerinden
TEM'den Ankara-Edirne istikametine doğru ilerlerken Mahmutbey Gişelere gelmeden önceki son çıkıştan Atatürk Olimpiyat Stadı tabelasından sağa dönülerek TEM Otoyolundan yan yola girilir. Yaklaşık 100 metre sonra ikiye ayrılan yolda Bahçeşehir tabelası takip edilir. Köprü altından geçtikten sonra yine ikiye ayrılan yolda Halkalı tabelası takip edilir.


Köprü üzerinden karşı şeritteki yan yola geçilerek sağa Halkalı istikametine dönülür. Yolun sağ şeridinde kalınarak 1 kilometre sonraki Lojistik Merkezi önünde bulunan ışıklardan U dönüşü yapılarak 20-30 metre sonra sağa dönülür. Bu yol üzerinde (4. cadde) 1 kilometre ilerledikten sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.


Dumankaya Miks iletişim bilgileri
Adres: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / iSTANBUL
Tel: 0212 697 00 66 Fax: 0212 697 00 74

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks