Dumankaya Ritim İstanbul sıfır peşinat!

Adalar manzarasına sahip olan Dumankaya Ritim İstanbul sıfır peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuyor

Dumankaya Ritim İstanbul sıfır peşinat!

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın Maltepe Cevizli Mahallesi'nde hayata geçirilen Dumankaya Ritim İstanbul, Adalar manzarasına hakin bir konumda yükseliyor.

Bağdat Caddesi'ne ve sahil yoluna yakın mesafede olan Dumankaya Ritim İstanbul; alışveriş merkezi, ofis ve rezidans dairelerden meydana geliyor. Projede teslimlerin Mayıs ayında başlaması bekleniyor.

Dumankaya Ritim İstanbul Maltepe'de 863 adet daire, 250 adet ofis ve 114 adet ticari birim bulunuyor. 1+0'dan 3+1'e kadar farklı seçeneklere yer verilen projede dairelerin alanı 43 metrekare ila 356 metrekare arasında.

2 bin 250 araç kapasiteli otopark alanına sahip olan Maltepe Ritim İstanbul'da kuru temizleme, terzi, vale, havaalanı transferi, oto kiralama hizmeti, özel şoför hizmeti, acil ambulans ve daha birçok sosyal hizmet sunuluyor.

Dumankaya Ritim İstanbul'dan tamamı peşin ya da banka kredisi ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 12'lik bir indirim uygulanıyor. Ya da firma bünyesinde 60 aya kadar 0 faizle taksit yapılıyor.

 

Proje Bilgisi: Ritim Istanbul