Dumankaya Sancaktepe'ye büyük ilgi

Dumankaya İnşaat'ın hayata geçirdiği Adres Sancaktepe'ye ön talep döneminde büyük ilgi gösterildi

Dumankaya Sancaktepe'ye büyük ilgi

2008 yılı ile 2012 yılları arasında Adres konsepti ile 10 farklı etaptan oluşan bir proje gerçekleştiren Dumankaya İnşaat'ın, her bir etabında yer alan konutlar yüzde 100 oranında değer kazandı.

Dumankaya Adres'e büyük ilgi
Projedeki 2.500 adet konutun çok kısa sürede satıldığı Dumankaya Adres Projeleri hem çok kazanmak isteyen yatırımcıların hem de ulaşılabilir fiyatla kaliteli konut ve değer oluşturan yaşam alanlarına sahip olmak isteyen ailelerin hayallerini gerçekleştirdi. Sunduğu fırsatlar ile Dumankaya'nın Adres konsepti, şimdi ise yepyeni avantajlar ile Sancaktepe'de yükseliyor. 

Yapımı devam eden ve 2015 yılının son aylarında devreye girmesi beklenen metro ile birlikte kusursuz bir ulaşım kolaylığına erişecek proje, inşası tamamlandığında Avrupa'nın en büyük şehir hastanesiyle birlikte tam anlamıyla bir ilgi odağı haline gelecek bölgenin kalbinde yer alıyor. Bu özellikleri göze alınarak, uzmanlarca İstanbul'un Anadolu yakasının en çok değer kazanacak bölgelerinden biri olacağı öne sürülen Sancaktepe'de, yatırım amaçlı konut edinme konusuna yepyeni bir soluk getiren Sancaktepe Adres Projesi, sınırlı sayıda olan daireleriyle sadece en özel yatırımcıların sahip olabileceği özgün bir ayrıcalık olarak da göze çarpıyor.

Yatırımcılar sıraya girdi
Geçtiğimiz günlerde Flex Office Bahçeşehir'in ön satış döneminde başarılı bir süreç yaşayan Dumankaya satışa çıkardığı stoğun yüzde 60'ının satışını gerçekleştirdi. Ardından Adres Sancektepe projesinde de ön talep sürecinde ev sahibi olmak isteyenler sıraya girdi. 

Proje Bilgisi: Dumankaya Sancaktepe