Dünyanın renkleri parmaklarınızın ucunda

Filli Boya, “Coloration İkibinonüç – İkibinondört Renk Eğilimleri” konseptini iPad, iPhone ve Android aplikasyonlarına taşıdı

Dünyanın renkleri parmaklarınızın ucunda

7 Kasım 2012 / emlakwebtv
Filli Boya, Uluslararası Renk Komisyonu (ICC) Türkiye temsilcisi, moda ve stil dünyasının önemli ismi Ümit Ünal işbirliğiyle hazırladığı Filli Boya Coloration İkibinonüç – İkibinondört Renk Eğilimleri kartelasını dijital ortama aktararak geleceğin renklerini mobil cihazlara taşıyor. Yaşam alanlarının renklerinin belirlenmesinde büyük kolaylık sağlayan Filli Boya Coloration İkibinonüç – İkibinondört Renk Eğilimleri dijital renk kartelası; Ümit Ünal’ın yaratıcısı olduğu altı kavram, seksen rengi içinde barındırıyor.

Yaşam Alanlarınızın Rengini Belirlemek Çok Daha Kolay
Filli Boya Coloration İkibinonüç – İkibinondört Renk Eğilimleri’nde; Wabi, Qatsi, Aurora, Aquatic, Filafil ve Prismatic isimli renk konseptlerinin yanı sıra birbiriyle uyumlu renk kombinasyonlarını da içeren dijital renk kartelası, özel tasarımı sayesinde yaşam alanlarınızdaki renk tercihini kolaylaştırıyor.
Dijital kartela, aynı mekân için farklı renk alternatiflerini, renklerin birbiriyle uyumunu bir arada gösteren içeriğinin yanı sıra, yaşam alanlarınız için en uygun rengi seçmenizi sağlarken interaktif yapısı, farklı efektleri sayesinde de keyifli dakikalar geçirmeye imkân tanıyor.
Ayrıca kartelanın dijital ortama aktarılması kâğıt kullanımını azaltarak kaynakların sürdürülebilirliğine destek oluyor, Filli Boya’nın doğa ve çevreye karşı olan duyarlılığını gözler önüne seriyor.
Filli Boya Coloration İkibinonüç – İkibinondört Renk Eğilimleri Dijital Kartela uygulamasını https://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8 adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.