DYO'nun yeni ürünü: HIDROLUX

DYO'nun yeni ürünü Hidrolux ahşap ve metal yüzeylerin yanı sıra duvarlarda da kullanılabiliyor

DYO'nun yeni ürünü: HIDROLUX

Ahşap ve metal yüzeylerin yanı sıra duvarlarda kullanılan Hidrolux, sentetik boyaların gösterdiği performansın üzerine eklenen üstün özellikleri ile pek çok avantajı da beraberinde getiriyor.

DYO'nun yeni ürünü
Hidrolux'ün sunduğu yeniliklerden en önemlisi, çevresel faktörlerin ve sürdürülebilirliğin önem kazanmasıyla artık çok fazla tercih edilen su bazlı içeriği... İnsan sağlığını ve çevreyi korurken yüzeylerin daha çabuk kurumasını sağladığından, ustanın da ev sahibinin de değerli zamanını boşa harcamıyor. Zamanı iyi kullanan Hidrolux ile boyanan mekânlarda herhangi bir koku oluşmuyor ve boyandıktan kısa bir süre sonra hayat kaldığı yerden devam ediyor.

Sentetik alternatifleri kadar yüksek bir performansa sahip olan akrilik emülsiyon esaslı Hidrolux, uygulandığı yüzeye parlak bir görünüm kazandırırken zamanla sararma yapmadığı için beklentileri bir adım öteye taşıyor. Ahşap, metal ve duvar yüzeylerde son kat boya olarak kullanılabilen ürün, darbe ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı.

Kullanıcılarına binlerce renk seçeneği arasından istedikleri rengi, kendi beğenilerine göre seçme şansı tanıyan DYO Renk Pınarı, Hidrolux'ü tercih edenlerin de hizmetinde...