Eczacıbaşı UNICERA Fuarı'nda

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, yeni banyo ve karo ürünlerini 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA’da tanıttı.

Eczacıbaşı UNICERA Fuarı'nda

27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA Fuarı'na katılan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu,  1.000 m2'lik standında; VitrA, Artema ve Burgbad markalarının 2015'teki yeniliklerini paylaştı

Vitra standına büyük ilgi
VitrA standında yer alan yalın, işlevsel, erişilebilir tasarımlar ve akıllı çözümler, yeni malzeme ve yüzeylerdeki yetkinliği gözler önüne serdi. Banyolara bu yıl, rahatlık ve temizlik odaklı ürünler damgasını vurdu. Yeni banyo mobilyaları Memoria Black ve Metropole ise fonksiyonelliği ve tasarımıyla her eve uygun çözümleriyle dikkat çekti. Yenilikçi ve özgün karo serilerini ziyaretçilere sunulan VitrA Karo ise iç ve dış tüm mekânlarda kullanılabilen porselen koleksiyonuyla beğeni topladı. 

VitrA'dan, iki yenilik daha!
VitrA'nın UNICERA'daki yeniliklerinden bir diğeri, dijital uygulaması VitreAlity oldu. VitrA'nın standında bu yıl, sektörde ilk defa hayata geçirilen VitreAlity uygulamasının demo sürümleri sunularak, ziyaretçiler hayallerini gerçekleştirmeye davet edildi. Hayata hafiflik, kolaylık ve yenilik getiren VitreAlity artırılmış gerçeklik uygulaması, banyoların VitrA ile nasıl bir şekle bürüneceğini gerçeğe en yakın biçimde gösteriyor, kişileri kullanımı zor lavabo-armatür uyumluluk tablolarından kurtarıyor. Bir diğer yenilik olan VitreAlity sanal gerçeklik uygulaması ise en yeni VitrA serilerinin, özel tasarlanmış sanal mekânlarda incelenmesine olanak tanıyor.

Temizlikte Yeni Dönem
VitrA'nın standında bu sene temizlik odaklı ürünler ağırlıktaydı. Kişisel temizlikte yeni bir dönem başlatan V-Care Akıllı Klozet ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. Kanalsız Rim-ex teknolojisiyle kolay temizlenen V-Care; her kullanımdan sonra kendini temizleyen taharet borusu, ayarlanabilir su sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme özellikleriyle konfor sunuyor. 2015'in yenilikleri arasında yer alan VitrAfresh klozet, üzerine entegre edilen deterjan haznesiyle maksimum hijyen ve ferah koku sağlıyor.

İhtiyaçlara Uygun Çözümler
Artema bu yıl, inovatif, pratik ve şık ürünleriyle dikkat çekiyor. Brava, cesur, kendinden emin keskin çizgileri ve ergonomik kullanımıyla dikkat çekiyor. Z-Line'ın eviye ve banyo bataryaları, fonksiyonel kumanda kolu tasarımı ve pratik kullanımıyla hayatı kolaylaştırıyor. X-Line serisinin yeni altın rengi ise banyolara şıklık katıyor. Christophe Pillet'in tasarladığı Memoria koleksiyonuna eklenen Memoria Black, serinin çizgisini tamamlıyor.

Yenilikçi, Özgün ve Sade Karolar
VitrA'nın farklı yaşam tarzlarından ilham alan seramikleri; yenilikçi trendleri, özgün çizgileri ve sade tasarımları mekânlara yansıtıyor. Koleksiyonda; öncü kimliğiyle öne çıkanlara "Özgün ve Modern", yalınlıktan hoşlananlara "Sade ve Zamansız", duygulara önem verenlere "Şık ve Sıcak" alternatifler sunuluyor. VitrA 2015 koleksiyonu; metal, beton, ahşap, seramik ve doğal taş gibi temel malzemelerle oluşturulan seramik serilerini, porselenle yeniden şekillendiriyor. Doğal dokulardan ilham alan koleksiyonda, taşın pozitif enerjisini mekânlara yansıtan British Stone, el yapımı cotto görünümünde sıcak ve çağdaş ortamlar sunan Terra Nova, dalga desenli ve dinamik çizgileriyle 3 boyutlu algı yaratan Futura gibi seriler bulunuyor. Profesyonellere de çözüm getiren VitrA, 1000 x 3000 cm ebadındaki Laminam ile 80x80 ve 40x80 ebatlarındaki yeni porselen koleksiyonlarıyla, firesiz döşeme ve modülarite imkânı sağlıyor. UNICERA'da ziyaretçilerin beğenisine sunulan karolar yalnız banyoların değil, evlerden otellere, kafelerden dış cephelere kadar pek çok mekânın vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.