Ege Perla telefon numarası

Ege Perla telefon numarası 444 74 96 olup, proje özelliklerini haberlerimizden öğrenebilirsiniz

Ege Perla telefon numarası

Ege Perla telefon numarasına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Ege Perla projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor. İş GYO tarafından İzmir'de hayata geçirilen Ege Perla 111 adet daire ve 65 adet ofisi bünyesinde barındırıyor.

İş GYO Ege Perla satılık daire büyüklükleri 83 metrekare ile 274 metrekare arasında değişiyor. Ege Perla projesinin bloklarından biri 29 diğeri de 46 katlı olarak yükseliyor. 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Ege Perla'da konutlar ve home ofis daireler yer alıyor.

Ege Perla özellikleri
Ege Perla satılık daire sahiplerine kapalı yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşamın anahtarı fitness center, SPA alanı ve rezidans kulesinin en üst katında yer alan, her mevsim eşsiz körfez manzarası eşliğinde keyifle vakit geçirebileceğiniz açık ve kapalı alana sahip Lounge gibi imkanlar sunuyor.

Ege Perla nerede?
Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Ege Perla İzmir Bayraklı'da konumlandırılıyor. İş GYO tarafından inşa edilen Ege Perla adres bilgileri şöyle: İslam Kerimov Caddesi Sunucu Plaza B Blok :Kat: 16 Konak İzmir

Ege Perla telefon numarası
Telefon: 444 74 96
Web Adresi: www.egeperla.com.tr

 

Proje Bilgisi: Ege Perla