EgeYapı Group Kağıthane projesi

EgeYapı Group Kağıthane projesi 550 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor

EgeYapı Group Kağıthane projesi

EgeYapı Group Kağıthane projesi 550 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. EgeYapı Group olarak yıl içerisinde iki yeni projeyi hayata geçireceklerini belirten, EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı; Kağıthane'de gerçekleştirecekleri proje için yılın 2'inci yarısı ön satışa çıkacaklarını kaydederek, şunları söyledi:

''Modern şehrin ihtiyaçları ve insan odaklı yaklaşım doğrultusunda karma kullanımlı projelerin sektörde de giderek ön plana çıktığını gözlemliyoruz. İnsanlar tüm ihtiyaçlarını evlerinden uzaklaşmadan karşılayabildikleri yaşam alanlarını tercih ediyor. Batışehir'de elde ettiğimiz başarı da bu durumu kanıtlar nitelikte. Deneyimlerden ve pazar ihtiyaçlarından yola çıkarak Kağıthane'deki yeni projemizi de karma kullanım konseptinde gerçekleştiriyoruz. Maslak, Levent, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy gibi İstanbul'un önemli merkezilerine yakınlığı ve E-5, TEM gibi ana arterlere kolay ulaşım imkanı ile ön plana çıkan bölgede geliştireceğimiz yeni projemiz; konut, ticari üniteler, ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak.''

EgeYapı Kağıthane nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan EgeYapı Group Kağıthane projesi TEM Bağlantı Yoluna ve Mecidiyeköy'e yakın mesafede konumlandırılıyor.

Firma Bilgisi: Egeyapı Group