EgeYapı Pega Kartal

EgeYapı Pega Kartal projesi 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor

EgeYapı Pega Kartal

EgeYapı Pega Kartal projesi 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı Pega Kartal'da toplam 200 adet daireye yer veriliyor. 80 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Pega Kartal, Egeyapı Group ve Al-Qemam Holding ortaklığı ile beraber 40 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 

Pega Kartal satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. Pega Kartal özellikleri arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş yolu, açık yüzme havuzu, kafe, restoran, sauna, SPA, Türk hamamı, adalar ve deniz manzarası yer alıyor. Pega Kartal teslim tarihi olarak Haziran 2015 yılı veriliyor.

Pega Kartal projesi 32 katlı rezidans bloğu, 5 katlı ofis bloğundan meydana geliyor. 200 rezidansın yanı sıra 11 mağaza ve 28 home ofisin bulunuyor. Pega Kartal fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Pega Kartal projesi nerede?
Egeyapı Group ve Al-Qemam Holding ortaklığı ile beraber 40 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Pega Kartal Soğanlık bölgesinde yükseliyor.

Pega Kartal iletişim bilgileri
Adres : Pegagaz Sokak No:6 Soğanlık Kartal – İstanbul
Telefon: 0216 671 07 03
Web: http://www.pegakartal.com/
E-mail: info@pegakartal.com

Proje Bilgisi: Pega Kartal