Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları

Toki'nin emekli grubu projelerinden olan Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları bugün saat 10:00'da çekilecek

Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları

Toki'nin emekli grubu projelerinden olan Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları bugün saat 10:00'da çekilecek. Noter huzurunda çekilecek olan Toki Elazığ Zafran Emekli Konutları kuraları Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak. Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olanların listesine emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Elazığ Zafran Toki Konutları kura sonucuna göre hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar başvuru bedellerini 9 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Sonuçlar İçin Tıklayın.

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında olan Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları sonucunda 2+1 nitelikli 75 metrekare 280 adet konut sahiplerini bulacak. 

Konut fiyatlarının 87 bin 500 TL olarak belirlendiği Toki Elazığ Zafran Evleri'nden konut sahibi olacak vatandaşlar yüzde 12 peşinat için 180 ay ayda 428 TL taksitle ya da yüzde 20 peşinat için 240 ay ayda 292 TL taksit imkanına sahip olacaklar. 

Kura çekilişi sonra hak sahibi olan vatandaşlar idarenin belirlediği tarihlerde Halk Bankası Hürriyet Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Toki Elazığ Zafran Emekli Evleri projesinde hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekliler ise konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. 

Toki Elazığ Zafran Emekli konutları kura sonuçlarına çekiliş tamamlandıktan sonra emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Elazığ Zafran Toki  Emekli Evleri başvuru listesi

Dosyayı indirmek için tıklayın.