Elite City’nin son daireleri 0 faizle satışta

Şua İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Elite City projesinde hemen teslim son daireler satışa sunuldu

Elite City’nin son daireleri 0 faizle satışta

19 Aralık 2013 / emlakwebtv
Geçtiğimiz Aralık ayında yaşamın başladığı Elite City’de, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerindeki son daireler ile çeşitli büyüklüklerdeki home – office’lerin satışı devam ediyor.

Elite City’de 24 ay vadeye 0 faizle
%95’inin sahiplerini bulduğu projede 1+1 daireler 320 bin TL’den, 2+1 daireler 469 bin TL’den, 3+1 daireler ise 701 bin TL’den başlıyor. Home – office’lerin fiyatları ise 325.000 TL’den başlangıç gösteriyor. 24 ay vadeye 0 faizle, 120 aya kadar ise %0,69 dan başlayan faiz oranıyla vadelendirme yapılıyor.

Geniş sosyal yaşam ve spor alanlarının sunulduğu projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.

Sarıcalı: “Elite City projemizle Atakent bölgesinin en çok tercih edilen projelerinden birine imzamızı attık”
Elite City’nin bölgenin en gözde konut projelerinden olduğunu belirten Şua İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı; “Elite City projemizle Atakent bölgesinin en çok tercih edilen projelerinden birine imzamızı attık. Mimarisiyle ve donatılarıyla çevresine değer kazandıran bir proje olarak konumlandı. Şuan son 40 daireyi ve home – office’leri satışa sunduk. Bununla birlikte Pendik’te inşaa ettiğimiz Elite Side projemizde de teslimlere başladık. Şua İnşaat olarak sektördeki yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.

Benzer birçok markalı konut projesinin aksine Elite City’de sosyal tesisin kullanımı tamamen site sakinlerine tahsis ediliyor ve ek bir ücret talep edilmiyor. Türkiye’nin köklü vakıflarından Türk HAVAK tarafından işletilen sitenin kreşi de yalnızca site sakinlerine hizmet veriyor.

Elite City hakkında detaylı bilgi için: www.elitecity.com.tr

Proje Bilgisi: Elite City