Elitistpark fiyat aralığı

Elitistpark Halkalı uygun fiyatlarla daire sahibi yapıyor. Elitistpark fiyat aralığı 1+1 daireler için 170 bin TL’den başlıyor

Elitistpark fiyat aralığı

emlakwebtv
Yüzde 1 Peşinatla Elitistpark Halkalı’da  uygun fiyat politikası ev sahibi olmak mümkün. İstenildiği takdirde bir yıl sonunda %10 fazlasına dairenin geri alınmasını garanti ederek riskinizi ortadan kaldırıyor.

Peşin alımlarda 1+1 daireler 170 Bin,
2+1 daireler ise 270 Bin liradan satışa sunuluyor.

%80 doluluk oranına ulaşan İstanbul Elitistpark Halkalı’da yatırım için daire alan daire sahiplerinin oluşan doluluk nedeni ile kiralamada her hangi bir sıkıntı yaşamamakta. Kolaylıkla 1+1 daireleri 750 TL, 2+1 daireleri 1.250 TL den başlayan fiyatlara kiralayabilmektedir. 

Elitistpark satılık daire
Elitistpark, saunası, hamamı, fitness salonu, 195m2 yetişkin ve 80m2 çocuk havuzu, açık spor alanları,yürüyüş yolu,kafeterya,yazlık sineması,sinema odası,kat bahçeleri,açık ve kapalı otoparkları,kapalı ve açık çocuk oyun alanlarıyla size farklı bir yaşam alanı sunuyor.

Elitistpark fiyat

Peşin alımlarda 1+1’ler 170 Bin,
2+1’ler 270 Bin’den satışa sunulurken

Vadeli seçeneklerde

Elitistpark satılık 1+1 daireler 200 Bin,

2+1 daireler  ise 300 Bin’den başlıyor.

Elitistpark’tan 1+1 bir dairenin anahtarını alıp yeni yaşamınıza merhaba demeniz için yalnızca 2000 lira ödemeniz yeterli. Bir sonraki ödemeniz ise tam 1 yıl sonra. Tüketicinin kendi kaynaklarına uygun hale getirmesi için gerekli fırsat ve zamanı tanıyan Elitistpark’ın bir süprizi daha var. O da iskanlı ve kat mülkiyetli tapu. Kat mülkiyetli tapunuz ile şantiye tarifesi üzerinden elektrik ve su faturası ödemeyeceksiniz.