Elysium Elit projesi!

Elysium Elit projesi Ofton İnşaat tarafından Koşuyolu'nda hayata geçiriliyor

Elysium Elit projesi!

Elysium Elit Koşuyolu, Ofton İnşaat imzası taşıyor. Teslimleri 2016 yılının son çeyreğinde başlayacak olan proje, yapılan bir lansman ile tanıtıldı. 10 bin metrekare arazi üzerinde yükselen Ofton Elysium Elit Koşuyolu'nda biri dairelerden diğeri home ofislerden oluşan 2 bloğa yer veriliyor. Projede normal tip daireler, teraslı daireler, rezidans daireler ve dubleks daireler bulunuyor.

Elysium Elit Koşuyolu fiyatları metrekare bazında minimum 4 bin 300 dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın alabilmek için tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor.

Bağdat Caddesi'nin yanı başında konumlanan Elysium Elit Koşuyolu; Boğaziçi Köprüsü'ne 5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 kilometre, deniz otobüslerine 3 kilometre ve Marmaray ile metroya yürüme mesafesinde.

İşte Elysium Elit projesi!
- Lüks konutların bulunduğu ve geniş ailelerin oturmasına imkân tanıyacak olan A Blok'ta, 3,5+1 ve 4,5+1 tipte toplam 54 dairenin yer aldığı 14 kat bulunacak.
- Dairelerin yaşam alanlarının 197,69 – 253,99 metrekare arasında değiştiği A Blok'un son iki katında iki adet dubleks daire yer alacak ve bu dairelerin genişliği 433,26 metrekare olacak. Bu daireler, 120 metrekarelik teras ve kat bahçesi ayrıcalığına sahip olacak.
- Rezidansların yer aldığı ve 6 kattan oluşan B Blok'ta ise homeofis yetkilendirmesi de bulunan 1+1 ve 2+1 konseptte, 66,68 – 106,22 metrekare aralığında toplam 32 daire bulunacak.
- B Blok'ta ise alanları 182,45 – 187,77 metrekare aralığında değişen teraslı iki dubleks daire yer alacak.
- Akıllı ev teknolojisinin kullanılacağı projede, parmak izine duyarlı kapı kilit sistemlerinden salon içi ses sistemi alt yapısına, mobil uygulama ile ev içinde tüm sistemlere uzaktan erişimden dijital concierge hizmetlerine, uzaktan kontrollü kapı yönetim sisteminden çelik kapı girişi alarm sistemine kadar bir çok teknolojik farklılık bulunacak.
- Ulaşım açısından da birçok avantaj sunan Elysium Elit Koşuyolu, Boğaziçi Köprüsü'ne 5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 km, deniz otobüslerine 3 km ve Marmaray ile Metro'ya yürüme mesafesinde olmasının yanı sıra Bağdat Caddesi'nin yanı başında konumlanıyor.

 

Proje Bilgisi: Elysium Elit