Elysium Soul'dan İstanbul'un ruhuna davet

Ofton İnşaat, Elysium Soul Beyoğlu projesi kapsamında yeni bir sosyal medya kampanyasına imza atıyor. Firma, #ruhundaistanbulvarsa Instagram yarışması ile İstanbul'un en güzel fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor.

Elysium Soul'dan İstanbul'un ruhuna davet

Ofton İnşaat, Elysium Soul Beyoğlu projesi kapsamında #ruhundaistanbulvarsa Instagram yarışmasını başlattığı duyurdu. Yarışma ile İstanbul'un güzellikleri, sosyal medya üzerinden paylaşılacak.

Elysium Soul'dan "ruhunda istanbul varsa"
Ofton İnşaat tarafından düzenlenen yarışmaya katılım için kullanıcıların Ofton İnşaat Instagram hesabını takip ederek, İstanbul ile ilgili fotoğraflarını #ruhundaistanbulvarsa hashtag'i ve @oftoninsaatetiketi ile paylaşmaları gerekecek. Ülke içi ve ülke dışından 18 yaş üzerine herkesin katılabileceği yarışma 29 Şubat 2016'ya kadar devam edecek.

Elysium Soul Beyoğlu projesi fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın...

Kazananlara ödül
Ofton İnşaat tarafından düzenlenen #ruhundaistanbulvarsa İstanbul fotoğraf yarışmasının kazananları halk oylamasıile belirlenecek. En çok beğeni alan fotoğrafı çeken kişiye Fuji Instax Mini 90 Neo Classic, jüri tarafından seçilen üç katılımcıya ise Fuji Instax Mini 8 fotoğraf makinesi hediye edilecek. Kazananlar 4 Mart 2016 tarihinde kamuoyuna açıklanacak.

Eylül 2017'de teslim
İstanbul'un en köklü semtlerinden Beyoğlu'nda hayata geçirilen Elysium Soul, 7 katlı 2 blok üzerinde yer alan 221 daire ve 4 ticari üniteden meydana geliyor. Çamoğlu Mimarlık tarafından inşa edilen proje, 6 bin 612 metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçiriliyor. Elysium Soul'de 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerin fiyatları ise 523.000.000 TL'den başlıyor. Projede firma bünyesinde hazırlanan ödeme planı ile 36 aya kadar vade farksız taksit ya da tamamı peşin ödemeler yapılabiliyor. Modüler ev sistemi i

"Elysium Soul'dan İstanbul'un ruhuna davet" Başlıklı Haberin Galerisi

Elysium Soul'dan İstanbul'un ruhuna davet

Elysium Soul'dan İstanbul'un ruhuna davet

Elysium Soul'dan İstanbul'un ruhuna davet

Elysium Soul'dan İstanbul'un ruhuna davet

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Beyoğlu