Emaar The Address Residence fiyatları

5 yıldızlı otel ve konut konseptiyle satışa sunulan Emaar The Address Residence fiyatları metrekare bazında 5 bin 300 dolardan başlıyor

Emaar The Address Residence fiyatları

Emaar Türkiye imzasıyla İstanbul Çamlıca'da hayata geçirilen Emaar Square projesinin farklı bir bloğu olan Emaar The Address Residence, satışa sunuldu. Yeni blok beş yıldızlı otel ve konut konsepti ile dikkat çekiyor.

Emaar The Address Residence, 46 kat yüksekliğe sahip bir bloktan oluşuyor. Bloğun ilk 11 katında beş yıldızlı otel konsepti, 12 ila 29. katları arasında 197 adet mobilyalı rezidans daire, 30 ila 46. katları arasında ise 123 adet mobilyasız daire bulunuyor.

12 ila 29. katlar arasında bulunan mobilyalı dairelerin büyüklüğü 78 metrekare ila 234 metrekare arasında değişiyor. Bu daireler müşterinin isteğine bağlı olarak otel konseptine dahil edilerek kiraya verilebiliyor ve gelir elde ediliyor.

Emaar The Address Residence projesinde 30 ila 46. katlar arasında bulunan mobilyasız dairelerinin alanı 89 metrekare ila 645 metrekare arasında değişiyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı alternatifler sunuluyor.

Satışları yeni başlayan Emaar The Address Residence fiyatları metrekare bazında ortalama 5 bin 300 dolar olarak belirlendi. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme imkanları sağlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Emaar