Eminevim kampanyaları!

Eminevim kampanyaları hızla devam ediyor. İşte o kampanyanın detayları

Eminevim kampanyaları!

Eminevim projelerinden ev sahibi olmak isteyenler; öncelikle nasıl bir ev alacaklarını belirliyor. Daha sonra taksit sayısını bildiriyor ve o grupta kaç kişi olduğu belirtiliyor. Son olarak da o grupta kişilerin ödediği taksit ile ev ücreti ödenmiş oluyor. Her ay havuzda toplanan bir ev parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişi ev sahibi oluyor.

1991 yılında İstanbul Ümraniye' de Eminotomotiv tarafından kurulan Eminevim şöyle bir sistem ile çalışıyor: Faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği gayrimenkulü alabilmesini sağlıyor.

Eminevim kampanyaları devam ediyor... Detaylı bilgi almak için tıklayın...

Eminevim kampanyaları!
Eminevim konut projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere özel kampanyalar sunuyor. Eminevim İnşaat güvencesi ile 100 ay taksit 0 faiz imkanı ya da yüzde 18'e varan fiyat avantajları ile ev sahibi olunabiliyor.

Eminevim 5Yüz60 projesi!
5Yüz60 projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. 23 bin 850 metrekare alan üzerinde yer alan 5Yüz60 Evleri büyüklükleri 44 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor. 5Yüz60 Evleri satılık daire sahiplerine fitness merkezi, yüzme havuzu, buhar odası gibi özellikler yer alıyor. Ayrıca 5Yüz60 Kurtköy'den ev sahibi olanlar basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyunlarıyla dinlenme alanları gibi imkanlar sunuyor. 5Yüz60 Kurtköy teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan 5Yüz60 satış ofisi Kurtköy'de bulunuyor. 5Yüz60 Kurktöy Yenişehir Mahallesi'nde Atlantis AVM'nin arka tarafından Kurtköy'ün girişinde yer alıyor.

Eminevim nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Eminevim Üsküdar'da yer alıyor.

Eminevim adres bilgileri: Kısıklı Cad. Numara : 36 Altunizade Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Eminevim iletişim bilgileri
Çağrı Merkezi Telefonu : 444 36 46
E-Posta :bilgi@eminevim.com.tr

Firma Bilgisi: Eminevim