Emlak Konut Evora İstanbul yol tarifi

Emlak Konut Evora İstanbul yol tarifi ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor

Emlak Konut Evora İstanbul yol tarifi

Emlak Konut Evora İstanbul Tuzla'da yer alıyor. Emlak Konut güvencesi ile Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Emlak Konut Evora İstanbul projesi 300 dönüm arazi üzerinde yükseliyor. Emlak Konut Evora İstanbul 44 blok şeklinde inşa ediliyor. Emlak Konut Evora İstanbul 4 bin 969 adet daireden meydana geliyor. Emlak Konut Evora İstanbul teslimleri de hemen gerçekleşiyor.

Emlak Konut Evora İstanbul stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Emlak Konut Evora İstanbul projesi özellikleri arasında ise yüzme havuzu, oyun parkları, futbol sahası, basketbol alanları, voleybol sahası, otopark, çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuyor. Bunların dışında Evora İstanbul'da kreş, alışveriş alanları, PTT, banka, SPA ve market yer alıyor.

Emlak Konut Evora İstanbul Ticari Üniteleri açık satışa çıkarıldı. Toplam 4.979 daireden yüzde 91'i satılan, yaklaşık 3.000 dairesi teslim edilen Evora İstanbul'da son 35 ticari ünite açık satışa çıkarıldı. Projedeki 300 daire için ise yüzde 12 indirim veya 50 ay sıfır faiz avantajı sağlanıyor.

Emlak Konut Evora İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Evora İstanbul Tuzla'da konumlandırılıyor.

Emlak Konut Evora İstanbul adres bilgileri: Aydıntepe Mah. Edebali Cad. No:67 Tuzla - İstanbul TR 34903

Emlak Konut Evora İstanbul yol tarifi
İsterseniz karayoluyla, isterseniz demiryoluyla, isterseniz deniz yoluyla kolayca ulaşabileceğiniz Tuzla'ya toplu taşıma araçlarıyla, trenle, vapurla ve hatta Tuzla yakınlarındaki Sabiha Gökçen Havaalanı'na kadar uçakla dahi gelebilirsiniz.

Emlak Konut Evora İstanbul iletişim bilgileri
Satış Çağrı Merkezi 444 10 08
Tel: 0216 392 41 00

Proje Bilgisi: Evora Istanbul