Emlak Konut Ispartakule projeleri!

Emlak Konut Ispartakule projeleri ve proje detaylarına haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Emlak Konut Ispartakule projeleri!

Emlak Konut Ispartakule projelerine değinmeden önce Emlak Konut GYO hakkında birtakım bilgiler verelim.

Emlak Konut GYO; Ankara İmar Ltd. Şti. olarak 1953 yılında kuruldu. 1987 yılında ise Türkiye İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti. ile birleşerek Türkiye Emlak Bankası A.Ş. bağlı Ortaklığı İnşaat ve İmar A.Ş. adını aldı. 1990 yılında bakanlar kurulu kararı ile Emlak Konut A.Ş. adı ile çalışma hayatına devam etti. 2002 yılında gayrimenkul yatırım ortaklığına girerek adını Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak değiştirdi. İstanbul'da Ataköy, Ankara'da Oran ve Elvankent projeleri ilk projelerindendir.

Emlak Konut Ispartakule projeleri!
1Stanbul Projesi: 1stanbul Evleri Ispartakule'de Doğu İnşaat, Precast, Tuna GYO ve Üstünler Yapı ortaklığında hayata geçiriliyor. 1stanbul Evleri Ispartakule satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa ediliyor. Toplam 1.118 adet daireden meydana gelen 1stanbul Evleri Ispartakule daire büyüklükleri 58 metrekareden başlıyor. 17 ve 19 katlı bloklardan meydana gelen 1stanbul Evleri Ispartakule satılık daire sahiplerine yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spor alanları ve çocuk oyun alanları gibi hizmetleri sunuyor.

Unikonut Projesi: Unikonut Ispartakule Evleri Yeni Doğuş İnşaat Grubu ve Emlak Konut güvencesi ile inşa ediliyor. 24 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Unikonut Ispartakule Evleri 11 blok şeklinde tasarlanıyor. Unikonut Ispartakule Evleri toplam 361 adet konuttan meydana geliyor ve bu konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanıyor. Unikonut Ispartakule Evleri büyüklükleri de 73 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor. TEM otoyolu üzerinde gişelere sadece 2 dakika, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika, yakında açılması planlanan metroya yürüme mesafesinde bulunan Unikonut IspartakuleEvleri, İstanbul Avrupa Yakasında yer alıyor.

Stüdyo 24: Cathay İleri Projeler ve Emlak Konut Proje Pazarlama tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen Stüdyo 24 projesinde kontu alıcılarına aidat resepsiyon, lobi, fitness, açık havuz, kapalı garaj, toplantı odası, cep sineması ve misafir süitleri gibi tüm rezidans hizmetleri sunuluyor. 15 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan Stüdyo 24 Evleri, 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak dizayn ediliyor. Stüdyo 24 daire büyüklükleri de 38 metrekare ile 78 metrekare arasında değişiyor. İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Stüdyo 24 Bahçeşehir Ispartakule bölgesinde inşa ediliyor.

 

Proje Bilgisi: Ispartakule