ERA Türkiye büyümeye devam ediyor

Yeni ofisleriyle büyümeye devam eden ERA Türkiye’nin kısa zamanda hızla artan franchise ağına, son olarak Sultangazi ERA Koç ofisi de katıldı

ERA Türkiye büyümeye devam ediyor

23 Ocak 2014 / emlakwebtv
Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, hızlı bir şekilde yeni dönem hedeflerini gerçekleştirmeye başlayarak, franchise ağına Sultangazi’deki yeni ofisi ERA Koç’u dahil etti. ERA Koç ofisinin açılış töreni, ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

Ekşioğlu: “200 ofis hedefiyle hızlı bir şekilde büyümemizi sürdüreceğiz”
ERA Koç’un açılış töreninde konuşan ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu; “2014 yılının başlarında olduğumuz şu günlerde bu yıl itibari ile daha hızlı bir büyüme öngörüyor, 2016 itibariyle Türkiye genelinde franchising sistemiyle yeni ofisler açmayı ve 200 ofise ulaşmayı hedefliyoruz. Sultangazi ofisinin katılımıyla bayi sayımızı 23’e çıkardık. ERA Koç bu yıl, hedeflerimiz doğrultusunda ailemize katılan ilk ofis oldu. Ailemize katılan tüm yeni ofisleri, kendi eğitim merkezimizde düzenlenen sürekli eğitimler, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanları, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyoruz” dedi.

Hızla büyüyen franchise sektöründe, başarısını dünyanın dört bir yanında kanıtlamış, kurduğu sistemle yatırımcısının riskini en aza indiren, her alanda girişimcisini koruyan, geliştiren bir yapının içinde olmanın gururunu taşıdığını ifade eden ERA Koç ofisi sahibi Hüseyin Karakoç, açılışta rozetini ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu’ndan aldı. Koç, “Uzun yıllardır otomotiv, gıda ve tekstil alanlarındaki serbest ticaret yaşantımın ardından beş yıl Remax ofisi sahibi olarak çalıştım. ERA’yı sıcak bir aile ortamı olarak görüyorum; herkes samimi ve dayanışma içinde. Ben de bu sebeplerle markanın öncüleri arasında olmak istedim. Akademisinde iş hayatımıza yol gösteren eğitimleri aldığımız, kariyer günlerinde gayrimenkul danışmanı bulabildiğimiz, pazarlama desteği aldığımız ERA markası sayesinde, başarılı ve kazançlı işler yapacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Firma Bilgisi: Era Türkiye