Esenyurt HEP İstanbul Mart kampanyası

Esenyurt HEP İstanbul Mart kampanyası ödeme seçeneklerini beraberinde getiriyor

Esenyurt HEP İstanbul Mart kampanyası

Esenyurt HEP İstanbul Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçiriliyor. Esenyurt HEP İstanbul CM Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Esenyurt HEP İstanbul 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Esenyurt HEP İstanbul satılık daire büyüklükleri 70 metrekare ile 258 metrekare arasında değişiyor. Esenyurt HEP İstanbul teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor. Esenyurt HEP İstanbul 11 blok ve 14 sıra bina ünitesiyle toplam 1424 daireden meydana geliyor.

Esenyurt HEP İstanbul 6 bin 800 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Esenyurt HEP İstanbul satılık daire sahiplerine açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna gibi hizmetler sunuyor.

Esenyurt HEP İstanbul fiyat listesi
Esenyurt HEP İstanbul fiyat listesi 216 bin TL'den başlıyor. Buna göre fiyatlar şöyle:
1+1 dairelerde 216 bin TL'den, 2+1 dairelerde 335 bin TL'den ve 3+1 dairelerde ise 426 bin TL'den başlıyor.

Esenyurt HEP İstanbul Mart kampanyası
HEP İstanbul ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere sunulan kampanya şu şekilde: Konut sahibi olmak isteyenler çeşitli bankalardan mortgage kredisi kullanabilecekleri gibi firma bünyesinde özel ödeme kolaylıklarına sahip oluyor. Yüzde 5 peşinat veren ve yüzde 50 kredi kullanan müşteriler kalan tutarı 3 eşit taksitte Eylül 2015, Eylül 2016 ve Mart 2017'de ödeyerek ev sahibi olabiliyorlar.

Esenyurt Hep İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan HEP İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor. D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçirilen Hep İstanbul projesi üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantılarına da yakın mesafede kalıyor.

Esenyurt Hep İstanbul adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

Esenyurt Hep İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 444 8 437
Web : http://hepistanbul.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Hep Istanbul