Esila Kent fiyatlar

Turgutreis Group tarafından hayata geçirilen proje Esila Kent fiyatlar 99 bin TL'den başlıyor

Esila Kent fiyatlar

emlakwebtv
Turgutreis Group tarafından hayata geçirilen Esila Kent'te, 1+1 daireler 99 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Büyük kısmının satışı tamamlanan projede sunulan avantajlı fiyatların yanı sıra, anlaşmalı bankaların sağladığı ödeme kolaylıkları bölgede yatırım yapmak isteyenlere bulunmayacak bir fırsat sunuyor.

Esila Kent fiyatlar 99 bin TL'den başlıyor
Bölgenin en prestijli projelerinden biri olarak kabul edilen Esila Kent'te kalan az sayıda konut için kaçırılmayacak fiyat avantajları devam ediyor. 90 metrekare alana sahip 1+1 daireler 99 bin TL'den satışa sunulurken, 2+1'ler 149 bin, 3+1'ler ise 199 bin TL'den başlayan fiyatlara sahip. Öte yandan bankalarla yapılan anlaşmalar çerçevesinde piyasanın çok altında kredi faiz oranlarına sahip ödeme seçenekleri sunuluyor.

Esila Kent'te geniş sosyal donatılarla 5 yıldızlı otel konforu
Şubat 2014'te yaşamın başlayacağı Esila Kent'te, 36 bin metrekare üzerine konumlandırılmış 6 blok ve 420 daireden oluşuyor. Beş yıldızlı otel konsepti ile hazırlanan proje, sosyal olanakları ile 'tatil gibi bir yaşam' sunuyor. Havuz, spor salonu, çocuk kulübü, güzellik merkezi, türk hamamı, sauna, spa, oyun sahası, kat bahçesi, yürüyüş alanı ve çok amaçlı salonun yer aldığı Esila Kent, 7\24 güvenlik sistemine sahip.

Esila Kent projesinde ikinci etabın da yapımına başlandı
Konutların yanı sıra 40 adet ticari ünitenin de yer aldığı, Esenyurt Devlet Hastanesi’nin karşısında konumlanan Esila Kent projesinde ikinci etabın da yapımına başlandı. 2015'de tamamlanması planlanan ikinci etapta tamamı 2+1 dairelerden oluşan ikinci etapta toplam 327 konut bulunacak.

Esila Kent hakkında detaylı bilgi için: www.esilakent.com

Proje Bilgisi: Esila Kent