Eston Şehir'den Cityscape indirimi

Eston İnşaat, Cityscape Turkey Fuarı kapsamında Eston Şehir projesine yatırım yapmak isteyenlere peşin alımlarda yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor

Eston Şehir'den Cityscape indirimi

24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Cityscape Turkey'e katılım kararı alan Eston İnşaat, Eston Şehir projesinden konut satın almak isteyen yatırımcılara özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında peşin alımlarda fuara özel yüzde 15'lik indirim uygulanacak. 

Eston İnşaat'tan Eston Şehir fırsatı
İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Eston Şehir projesiyle Cityscape Turkey'e katılım kararı alan Eston İnşaat, ziyaretçilerini özel fırsatlarla karşılayacak. Türkiye inşaat sektöründe 55 yılı aşkın birikimi ile faaliyetlerin sürdürdüklerini söyleyen Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, fuarın Türkiye'yi uluslararası arenada daha iyi tanıtma fırsatı sunacağını belirtti. Polat:

"Cityscape Turkey'in, gayrimenkul sektörümüzün uluslararası arenada daha yakından tanınmasına büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Eston Şehir’de geliştirdiğimiz ve Ekim 2014’de satışa sunduğumuz “Mahallem” etabı yoğun ilgi görüyor. Haziran 2017’de teslim etmek üzere inşaatına devam ediyoruz. Cityscape Turkey’de, 2017’de lansmanını planladığımız bir sonraki etabımızı da anlatma fırsatı bulacağız." iafdelerini kullandı.

Eston Şehir'den Cityscape indirimi

Eston Şehir projesi
Bahçeşehir'de inşa edilen Eston Şehir, tüm etaplar tamamlandığında 1.6 milyon metrekarelik arazisiyle Avrupa'nın en geniş alanlı konut projesi olma özelliği taşıyacak.  Projede az katlı, yüksek yeşil oranlı yaşam alanlarına yer verilecek ve 68 dönümlük arazi üzerinde yalnızca 315 birim yer alacak. Otoparkların tümünün yer altına alındığı porjenin yüzde 40'lık kısmı ise şimdiden tamamlanmış durumda. 

Cityscape için geri sayım başladı... İzlemek için tıklayın...

Eston Şehir'de yüzde 15 indirim fırsatı
Eston İnşaat, dünya gayrimenkul sektörünün kalbinin atacağı Cityscape Turkey'de peşin alımlarda yüzde 15 indirim olanağı sunacak. 

Firma Bilgisi: Eston Yapı
Proje Bilgisi: Eston Şehir