Ev almak bu kadar kolay olmamıştı

EgeYapı Group, Pega Kartal Projesi'nde başlattığı kampanya ile 380 bin TL'lik daireyi 247 bin TL'ye alma şansı veriyor

Ev almak bu kadar kolay olmamıştı

İstanbul Anadolu Yakası'nda hayata geçirdiği ve bünyesinde 200 rezidans, 35 home office ve 11 mağaza bulunduran Pega Kartal Projesi'ne özel bir kampanya hazırlayan EgeYapı Group ile 380 bin TL'lik daireyi 247 bin TL'ye alma şansı veriyor.

Pega Kartal'ın yüzde 65'i satıldı
Projenin şu anda yüzde 65'inin satışının gerçekleştirildiğini vurgulayan  EgeYapı Group Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy, kampanya ile birlikte, konut alıcılarına finansman desteği sunduklarını belirtti. Aksoy kampanya ile birlikte yıl sonunda teslim edilecek 380 bin TL'lik bir dairenin 247 bin TL'ye satın alınma şansı sunduklarını belirtti.

Pega Kartal Kampanyası: 'Aylık 2 bin TL finans desteği'
380 bin TL tutarındaki dairenin peşinatının 3 yıldı 3 taksitle ödendiğini ve EgeYapı Group'un aylık 2 bin TL finansman desteğinin ise hemen alınmaya başlandığını belirten Aksoy: 

'Banka kredisi kullanan daire sahipleri 18 ay boyunca banka kredisi tutarlarını bu finansman desteği ile ödüyor. 18 ay sonunda ise projenin tamamen doluluğa ulaşması ile birlikte yatırımcılar dairelerini kiraya vererek kalan aylık ödemelerini kira getirilerinin karşılamasını sağlayabiliyor. Bu sayede yatırımcılar, modern mimarisi ile ön plana çıkan Anadolu Yakası'nın muhteşem adalar ve deniz manzaralı rezidansı Pega Kartal'dan 380.000-TL'lik bir daireyi 247.000-TL'ye alma şansını elde ediyor ' ifadesini kullandı.