Evdekifirsat.com'dan Mai Residence fırsatı

Evdekifirsat.com, Bağdat Caddesi'de 15 dakikalık mesafede yer alan Mai Residence projesinden ev sahibi olmak isteyenlere özel peşinatsız ve uygun vade seçenekleri hazırladı

Evdekifirsat.com'dan Mai Residence fırsatı

Markalı konut projelerinden ev satın almak isteyenler için "Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk" kampanyasını sürdüren Evdekifirsat.com, Mai Residence projesinden konut satın almak isteyenlere peşinat ödemeden, uygun vade seçenekleriyle hemen ev sahibi olma şansı sunuyor. 

Evdekifirsat.com'dan Mai Residence fırsatı: 1.490 TL'den başlayan fiyatlarla
Bağdat Caddesi üzerinde konumlanan Mai Residence için özel bir fırsat hazırlayan Evdekifirsat.com, yatırımcıya 1.490 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma şansı sunuyor. Peşinatsız ve hemen teslim seçeneği de içeren kampanya ile birlikte, Bağdat Caddesi'ne 15, sahil yoluna ise 5 dakikalık mesafede bulunan Mai Residence'den ev sahibi olmak mümkün...

Evdekifirsat.com'dan Mai Residence fırsatı

Evdekifirsat.com'dan yeni kampanya... Ayrıntılar için tıklayın...

Peşinat biriktirmek için uğraşmayın
Evdekifirsat.com kampanyaları ile ilgili bir değerlendirme yapan Evdeki Fırsat Genel Müdürü ve EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Dişkaya, konut yatırımcısının özellikle peşinat biriktirmek için yatırımlarını ertelediğini hatırladdı. Dişkaya, Evdekifirsat.com platformu ile insanların birikim ve kazançlarını en uygun şekilde yönlendirmelerine yardımcı olmayı hedeflediklerini belirterek:

"Sektörde bir ilke imza attık, sahip olduğumuz deneyim ve bilginin yanı sıra analiz sistemimiz ile ev almak isteyenler için peşinatsız, hemen teslim edilen ve alternatifli ödeme seçeneği sunulan bir sistemi hayata geçirdik. “Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk” kampanyamızla da ev almak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz" dedi.