Evko İnşaat Maltepe projesi!

Evko İnşaat Maltepe projesinin bu yıl içerisinde satışa sunulması bekleniyor

Evko İnşaat Maltepe projesi!

Evko İnşaat Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın Maltepe ilçesinde inşa edilecek olan Evko İnşaat Maltepe projesinin bu yıl içinde satışa sunulması planlanıyor.

Toplam 450 adet daireden meydana gelecek olan Evko İnşaat Maltepe projesinin detayları ve fiyatları önümüzdeki günlerde açıklanacak. Proje şu an geliştirme aşamasında.

Evko İnşaat Grubu Hakkında

EVKO İnşaat Grubu'nun temelleri, İnşaat Yüksek Mühendisi Turan Zengin tarafından 1979 yılında İstanbul'da atıldı. EVKO Mühendislik adıyla kurulan ilk firmamız, 35 yıldır Türkiye İnşaat sektörüne hem yurt içinde hem de yurt dışında mühendislik hizmetleri, statik proje hazırlanması, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri alanlarında hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kurulduğu tarihten sonraki yirmi yılda, Türkiye'nin en bilinen ve büyük inşaat firmalarıyla çözüm ortaklığı yapan, ve sektörün en bilinen ve güvenilir mühendislik ve müşavirlik firmalarından biri olarak faaliyet gösteren EVKO, 2000'li yıllarda Türkiye inşaat sektörünün geçirdiği dönüşümün dışında kalmayarak kaliteli ve güvenilir modern konut üretimi sektörüne girdi.

Son yıllarda markalı konut üretimi konusundaki istikrarlı grafiği ve başarısıyla güçlenen, inşaat sektörünün, konut alıcılarının ve yatırımcıların güvenini ve takdirini kazanan EVKO İnşaat Grubu, bünyesinde yer alan EVKO Proje Ltd., EVKO Mühendislik, EVKO Yapı A.Ş., MEOT Yapı Ltd., UZB İnşaat Ltd. gibi kendi dallarında uzmanlaşmış firmalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.