Evvel İstanbul örnek daireleri ziyaretçilere açıldı

Başakşehir'de hayata geçirilen EVvel İstanbul projesinin örnek dairesi, Mart ayında ziyaretçilere açıldı

Evvel İstanbul örnek daireleri ziyaretçilere açıldı

Emlak Konut GYO'nun İntaya & EYG & İntes hasılat paylaşımı iş ortaklığı ile Başakşehir'de başlattığı EVvel İstanbul projesinin örnek dairesi, Mart ayında ziyaretçilere açıldı. Projenin en çok ilgi gören daire tiplerinden biri olan 141 metrekarelik 3+1 daireler fonksiyonelliği ile özellikle çocuklu ailelerin dikkatini çekiyor

Çocuklu ailelere fonksiyonel tasarım
Evvel İstanbul projesi, geçmişin değerlerini günümüzün modern olanaklarıyla buluşturuyor. Bu konsept çerçevesinde 141 metrekare büyüklüğünde 3+1 daire, ikiz çocuk sahibi bir çift için özel olarak tasarlandı. Projede yoğun ilgi gören daire tipi olan 3+1'ler, ev sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran 'fonksiyonellikleri' ve 'pratik çözümleriyle' dikkat çekiyor. Daire girişinde misafirleri, klasik Fransız desenlerini barındıran bir seperatör ve giriş holünü ferah göstermesi için kullanılmış olan ayna kapaklı bir vestiyer dolabı karşılıyor. Cam bir kayar kapı, yaşam alanını oturma alanı ve yemek alanı olarak ayırıyor.

Mimari tasarımı Burçin Başar Özen'e, mekan tasarımı ise EYG Grup şirketi olan Dekor's ekibinden Mehmet Özkaplan'a ait olan 141 metrekarelik 3+1 daireler, ikiz çocuk sahibi bir çift için özel olarak tasarlandı ve uygulandı. Sade ve şık klasik tasarımlara sahip 3+1 dairenin duvar kağıtlarında, aksesuarlarda ve giydirmelerde kullanılan desenlerde klasik detayların hakimiyeti göze çarpıyor.

230 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Köprü'den 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin odağındaki Evvel İstanbul, ulaşım, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklara yakınlığı ile de dikkat çekiyor. 1+1'den 5+1'e dairelerin büyüklüğünün 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar ise 230 bin TL'den başlıyor.

Dar gelir ve orta gelir grubunun ardından orta üstü gelir grubunun da Kayaşehir bölgesine yöneldiğini ifade eden EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, EVvel İstanbul projesinde satın alanların yüzde 7 yatırımcı, yüzde 93 oranında oturum amacıyla alanlardan oluştuğunu kaydetti. Çelik, "Bu yüzde 93'lük oranın da yüzde 70'i net oturum, yüzde 7'si net yatırım, kalanı ise ikisinden birine karar verecek. Satışlarımızın yüzde 47'si ise Başakşehir'den, bölgede bulundukları evlerden nitelikli projelere geçiş var. Talep ağırlıklı olarak 2+1 ve 3+1 dairelerde yoğun" diye konuştu.

"Evvel İstanbul örnek daireleri ziyaretçilere açıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

Evvel İstanbul örnek daireleri ziyaretçilere açıldı

Evvel İstanbul örnek daireleri ziyaretçilere açıldı

Evvel İstanbul örnek daireleri ziyaretçilere açıldı

Evvel İstanbul örnek daireleri ziyaretçilere açıldı

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul