Evvel İstanbul örnek daireleri!

Evvel İstanbul örnek daireleri tasarımlarıyla hayatı kolaylaştırıyor

Evvel İstanbul örnek daireleri!

Emlak Konut GYO'nun İntaya & EYG & İntes hasılat paylaşımı iş ortaklığı ile Başakşehir'de başlattığı EVvel İstanbul projesinin örnek dairesi, Mart ayında ziyaretçilere açıldı. Projenin en çok ilgi gören daire tiplerinden biri olan 141 metrekarelik 3+1 daireler fonksiyonelliği ile özellikle çocuklu ailelerin gözdesi olurken, hayatı kolaylaştıran çözümleriyle dikkat çekiyor

Yeni İstanbul'un merkezi Başakşehir'de Emlak Konut GYO'nun İntaya & EYG & İntes iş ortaklığı ile Başakşehir'de başlattığı EVvel İstanbul projesinde satışlar sürüyor. Projenin Mart ayında ziyaretçileriyle buluşan örnek dairesi ise, aydınlık ve şık tasarımıyla olduğu kadar fonksiyonelliği ve hayatı kolaylaştıran çözümleriyle dikkat çekiyor.

Çocuklu ailelere fonksiyonel tasarım
Evvel İstanbul projesi, geçmişin değerlerini günümüzün modern olanaklarıyla buluşturuyor. Bu konsept çerçevesinde 141 metrekare büyüklüğünde 3+1 daire, ikiz çocuk sahibi bir çift için özel olarak tasarlandı.
Projede yoğun ilgi gören daire tipi olan 3+1'ler, ev sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran 'fonksiyonellikleri' ve 'pratik çözümleriyle' dikkat çekiyor. Daire girişinde misafirleri, klasik Fransız desenlerini barındıran bir seperatör ve giriş holünü ferah göstermesi için kullanılmış olan ayna kapaklı bir vestiyer dolabı karşılıyor. Cam bir kayar kapı, yaşam alanını oturma alanı ve yemek alanı olarak ayırıyor.

Klasik çizgiler şıklığı, modern tasarım sadeliği getirdi
Mimari tasarımı Burçin Başar Özen'e, mekan tasarımı ise EYG Grup şirketi olan Dekor's ekibinden Mehmet Özkaplan'a ait olan 141 metrekarelik 3+1 daireler, ikiz çocuk sahibi bir çift için özel olarak tasarlandı ve uygulandı. Sade ve şık klasik tasarımlara sahip 3+1 dairenin duvar kağıtlarında, aksesuarlarda ve giydirmelerde kullanılan desenlerde klasik detayların hakimiyeti göze çarpıyor.

Evlerde fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı sağlayan önemli detayların başında ise, çamaşır odası geliyor. Evin üçüncü odası ise ev sakinlerinin okuma, dinlenme veya misafir odası olarak kullanabilecekleri bir dinlenme odası olarak planlanırken yatılı misafirlerin kullanabilmesi açısından ihtiyaç olduğunda yatak olabilecek bir kanepe de yer alıyor. Bu dairede mutfakta ise hem tezgah hem de gerektiğinde masa olarak kullanılabilecek bir alan tasarlanması ise fonksiyonelliği vurguluyor.

Hem çocuklar hem büyükler için cezbedici tasarımlar
İlkokul çağlarında iki çocuğun yaşadığı bir oda şeklinde planlanan çocuk odası, 'yelken formlu konseptiyle' özellikle deniz tutkunu çocukların favorisi olacak. Bu odada duvarda soft mavi tonlarında üzerinde yelken çizimleri bulunan bir duvar kağıdı, iki adet yatak, ikili bir çalışma masası, kitaplıklar ve dolaplar yer alıyor.

Ebeveyn yatak odası ise içerisinde bir banyo ve giyinme odası bulunan geniş bir mekan olarak tasarlandı. Giyinme odasında romantik gümüş tonlarında kendinden pırıltılı, desenli bir duvar kağıdı tercih ediliyor.

Evvel İstanbul, lokasyon ve mahalle konseptiyle ayrıcalıklı
'Evvelce nasılsa, Evvel İstanbul'da fazlasıyla' sloganıyla sokaklarından sosyal alanlarına geçmişin değerlerini günümüzün konforuyla buluşturan EVvel İstanbul, 678 konut ve 10 ticari üniteden oluşuyor.

Köprü'den 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin odağındaki Evvel İstanbul, ulaşım, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklara yakınlığı ile hayat kalitesini bir adım öne çıkarıyor. Proje, Başakşehir'de Şehir Meydanı ve Şehir Parkına komşu hem de Sağlık Kent'e sadece 1 km uzaklıkta.

Geniş yeşil alanları, sokakları, meydanları ve mimari konseptinin yanı sıra "Koru Kahve" ve "Koru Çeşme" mahalleleriyle evvelden özendiğimiz, yarınlar için özlediğimiz bir yaşam vaat eden projede bu iki mahalleyi birbirinden kermes, etkinlik veya panayırların yapılabileceği 'Bizim Sokak' ayırırken, projede açık hava sineması, çardak gibi geçmişin özlenen değerleri yer alıyor. Projede fitness center'dan kapalı havuz, seyir kafe, tribünlü çok amaçlı spor sahası ve gezinti alanlarına kadar pek çok sosyal alan bulunuyor.

1+1'den 5+1'e dairelerin büyüklüğünün 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar ise 230 bin TL'den başlıyor.

"Evvel İstanbul örnek daireleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Evvel İstanbul örnek daireleri!

Evvel İstanbul örnek daireleri!

Evvel İstanbul örnek daireleri!

Evvel İstanbul örnek daireleri!

Proje Bilgisi: Evvel Istanbul