Fe Metal, İzmir’de ikinci Anatolia Projesine başladı

İstanbul ve İzmir’de birbirinden önemli ve kaliteli projelere imza atan Fe Metal, İzmir-Çiğli Anatolia Park Evleri’nden sonra yine Çiğli’de ikinci Anatolia Projesine de başladı

Fe Metal, İzmir’de ikinci Anatolia Projesine başladı

07 Ocak 2014 / emlakwebtv
İstanbul ve İzmir’de birbirinden önemli ve kaliteli projelere imza atan Fe Metal, İzmir-Çiğli Anatolia Park Evleri’nden sonra yine Çiğli’de ikinci Anatolia Projesine de başladı. Günümüz inşaat teknolojilerinin kullanıldığı Anatolia Park iş Merkezi projesinde C35 hazır beton kullanılıyor ve ayrıca proje eğitim ve sağlık tesisi kullanımı için de uygunluğuyla dikkat çekiyor. Statik hesapları eğitim ve sağlık tesislerine uygun şekilde hesaplanan ve demir, beton imalatı ona göre yapılan proje, çok amaçlı kullanıma imkan verecek şekilde inşa ediliyor.

Anatolia Park İş Merkezi, çarpıcı bir mimari yenilik sunuyor
Çiğle’de bulunan Anadolu Caddesi’nde yer alacak olan Anatolia Park İş Merkezi, yeni yapılacak Gediz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 300 metre, Çiğli Belediyesi ne 500 metre, Katip Çelebi Üniversitesi’ne 1 kilometre, Çiğli Devlet Hastanesi’ne ise 200 metre mesafede yer alıyor… Fe Metal, Anatolia Park İş Merkezi’ni ahşap ve camın zarif ve modern birleşimiyle hayata geçirerek geçmiş ve geleceği aynı potada eritip, çarpıcı bir mimari yenilik sunuyor.